ارتش اسرائیل در گروه‌های «واتس آپ» به دنبال نیرو می‌گردد/ کمبود شدید نظامیان ذخیره

ارتش اسرائیل در گروه‌های «واتس آپ» به دنبال نیرو می‌گردد/ کمبود شدید نظامیان ذخیره
شنبه 19 خرداد 1403 - 11:38

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم با کمبود نیروهای ذخیره مواجه شده و در گروه های «واتس آپ» آگهی جذب نیرو منتشر کرده است.

العالم - فلسطین اشغالی

شبکه ۱۲ صهیونیستی گزارش داد که یگان‌های ذخیره ارتش این رژیم با دادن آگهی در مجموعه‌های واتس آپ به دنبال جذب نیروهای داوطلب برای مشارکت در جنگ غزه هستند.

در این گزارش آمده است که در سایه کمبود گسترده نیرو در یگان‌های ذخیره، ارتش پخش آگهی‌های جستجوی داوطلب را آغاز کرده است.

این شبکه با اشاره به اینکه فراخوانی نیروهای ذخیره برای جنگ در طول بیش از هشت ماه صدای خانواده ها و کارفرمایان آنها را با توجه به اشغال آنها در بخش های مختلف اقتصادی رژیم صهیونیستی درآورده است، افزود که فرسایش زیادی در صفوف نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی بوجود آمده و فشارهای گسترده‌ای از سوی خانواده‌ها و کارفرمایان آنها وجود دارد.

برپایه این گزارش، نیروهای ذخیره ارتش رژیم اسرائیل در جنگ در باریکه غزه و در جنگ با حزب الله در مرز شمال سرزمین‌های اشغالی اعلام کردند که اوضاع دشوار شده و توان دوام آوردن ندارند.

پس از گذشت بیش از ۸ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به باریکه غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۸ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف باریکه غزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.

پربیننده ترین خبرها