پس از ادعای تکراری بحرین علیه ایران؛

تابعیت 2 بحرینی دیگر سلب شد

تابعیت 2 بحرینی دیگر سلب شد
پنج‌شنبه 13 مهر 1396 - 13:14

دولت بحرین در ادامه سرکوب مخالفان آل‎خلیفه، تابعیت 2 نفر دیگر را به اتهام واهی دست داشتن در عملیات‌های تروریستی سلب کرد.

العالم _ بحرین

دستگاه قضایی بحرین دو شهروند این کشور را به اتهام دست داشتن در عملیات‌های تروریستی و در اختیار داشتن سلاح و مواد منفجره به پنج سال حبس محکوم و تابعیت آنها را لغو کرد.

«عیسی الرویعی» رئیس دادستانی جرایم تروریستی در این باره گفت که در چهارمین دادگاه جنایی، دو متهم بحرینی به دریافت آموزش برای استفاده از سلاح و مواد منفجره و در اختیار داشتن سلاح گرم برای اجرای عملیات‌های تروریستی محکوم شدند.

خبرگزاری بحرین (بنا) به نقل از برخی منابع امنیتی مدعی شد که یکی از متهمان آموزش‌های نظامی در ایران دیده و با عناصر تروریستی در داخل بحرین و خارج از آن ارتباط داشته است و در اوایل 2015 با هماهنگی برخی طرف‌ها در خارج از بحرین، این کشور را به مقصد ایران ترک کرده است.

خبرگزاری بحرین همچنین مدعی شد که این فرد توسط نیروهای سپاه ایران استفاده از انواع اسلحه را برای اجرای عملیات‌های تروریستی در داخل بحرین، آموزش دیده است.

دستگاه قضایی بحرین طی ماه‌های اخیر ده‌ها حکم حبس ابد، اعدام و لغو تابعیت مخالفان آل‎خلیفه به بهانه‎های مختلف صادر کرده است.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها