شبکه سعودی: قرضاوی مبلغ فتنه است !

شبکه سعودی: قرضاوی مبلغ فتنه است !
دوشنبه 14 بهمن 1392 - 14:54

"یوسف قرضاوی" مفتی مصری - قطری به دلیل اقدامات تفرقه افکنانه اش آماج انتقادهای بسیار شدیدی قرار گرفته استف چنانکه برخی وی را به عبدالله بن سبأ فتنه گر زمان "عثمان بن عفان" تشبیه کرده اند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، برنامه "اتجاهات" که از شبکه سعودی "روتانا" پخش می شود با نامیدن این مفتی مصری- قطری با عنوان "پدیده ای به نام قرضاوی" به بررسی مواضع متناقض وی در برابر قضایای با اهمیت در عرصه عربی و بین المللی و نیز نظر وی نسبت به حاکمان کشورهای عربی پرداخت.
دکتر "زهیر کتبی" نویسنده عربستانی نیز از وزارت خارجه عربستان خواست سفیر قطر در ریاض را فراخوانده و مراتب اعتراض خود را نسبت به اهانت های یوسف قرضاوی به حکومت و ملت عربستان ابراز نماید.
سایت عربستانی "المرصد" نوشت: قرضاوی با وجود آنکه ده‌ها سال است از مصر خارج شده و تابعیت قطری گرفته است، همچنان در حال دخالت در امور داخلی مصر است. وی پس از برکناری "محمد مرسی" از ریاست جمهوری مصر و دستگیری سران و اعضای گروه اخوان المسلمین به شدت تلاش می‌کند تا مردم مصر را علیه حاکمان فعلی تحریک کند.
زهیر کتبی قرضاوی را به "عبدالله بن سبأ" تشبیه کرد و گفت که او از یک مبلغ دینی به مبلغ اختلاف و فتنه و منافع سیاسی تبدیل شده است.

کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها