تصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیه

چهارشنبه 16 بهمن 1392 - 13:24

در پی برقراری امنیت و آرامش در شهر "معضمیه" در استان ریف دمشق، بازگشت گسترده خانواده‌ها و ساکنان به منازل خود آغاز شده است.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، "حسن غندور" هماهنگ کننده آشتی ملی گفت که از 4 روز قبل بازگشت اهالی به خانه‌های خود آغاز شده است.
وی افزود: ساکنان این شهر به دلیل اقدامات گروه‌های مسلح و تروریستی مجبور شده بودند خانه‌های خود را ترک کنند.
غندور خاطرنشان کرد: طی هفته‌های آینده 40 هزار خانوار به خانه‌هایشان باز می‌گردند؛ همکاری‌ها با ارتش برای تسهیل بازگشت شهروندان ادامه دارد.
پس از بازگشت موفقیت آمیز شهروندان به شهرهای قدسیا و برزه، اکنون معضمیه سومین شهری است که با حضور ساکنانش جان تازه ای به خود می‌گیرد.
درگیری ها در معضمیه از حدود 13 ماه قبل و با ورود عناصر جبهه النصره و دیگر گروه‌های مسلح به این شهر آغاز شد. پس از آن نیروهای ارتش وارد عمل شده و شهروندان را خارج کردند.

تصاویر بیشتر

تصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیهتصاویر بازگشت خانواده‌های سوری به معضمیه

پربیننده ترین خبرها