تصاویر خروج شهروندان سوری از حمص

تصاویر خروج شهروندان سوری از حمص
دوشنبه 21 بهمن 1392 - 08:00

گروه جدیدی از شهروندان سوری از بخش قدیمی "حمص" با کمک هلال احمر خارج شدند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، "طلال البرازی" استاندار حمص به خبرگزاری رسمی سوریه گفت: شمار شهروندانی که یکشنبه از بخش قدیمی شهر حمص خارج شدند به 611 نفر رسید که بیشتر آنان زن و کودک و سالخورده هستند.
وی افزود: نیروهای هلال احمر سوریه و تیم سازمان ملل متحد به خوبی از این شهروندان استقبال کرده و کمکهای بشر دوستانه بدون مشکل به دست آنان رسید.
استاندار حمص تأکید کرد که شهروندانی بین 16 تا 54 سال با درخواست خودشان از حمص خارج شدند، و برخی (از افراد مسلح) هم اعلام کردند که آماده‌اند در صورت تحت تعقیب بودن خود را به نهاد قضایی معرفی کنند، که البته در صورت مطابقت داشتن وضعیت آنان با شروط عفو عمومی، آنان مورد عفو قرار خواهند گرفت و اوضاع آنان با مراجعه به پلیس حمص بررسی می‌شود.

تصاویر بیشتر

تصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمصتصاویر خروج شهروندان سوری از حمص

پربیننده ترین خبرها