وعده‌های نامتعارف نامزد ریاست جمهوری مصر

وعده‌های نامتعارف نامزد ریاست جمهوری مصر
چهارشنبه 28 اسفند 1392 - 23:03

"احمد المختار" نامزد ریاست جمهوری مصر وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات، در مدت 3 سال پدیده‌های طلاق و تجرد را در این کشور ریشه‌کن خواهد کرد!

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، احمد مختار به پایگاه اینترنتی العربیه نت گفت، با ابداع ساز و کارهایی برای شکوفایی اقتصاد، ایجاد سریع فرصتهای شغلی دائمی برای جوانان، اعطای منزل مسکونی با بهای مناسب به جوانان به منظور ازدواج و تشکیل خانواده قصد دارد تجرد و طلاق را ریشه کن نماید.

احمد المختار افزود: برنامه وی شامل مبارزه با فقر، تربیت انسان امروزی، تحصیلکرده و فرهیخته است که قادر به تحمل مسئولیت هایش در زمینه تشکیل خانواده و تربیت فرزندان باشد و این اقدام مانع طلاق می شود چون علت طلاق، فقر، جهل و افزایش هزینه های اقتصادی است که منجر به از هم پاشیدن خانواده و تمایل به طلاق می شود. 

وی ادامه داد: طلاق باعث افزایش کودکان خیابانی، آشوب طلبی و مواد مخدر می شود، لذا می خواهم ضمن مبارزه با این پدیده ها، آموزش را برای همسو شدن جامعه با زمان توسعه دهم.  

احمد المختار وعده داد در مدت 4 سال بیکاری را حذف، سرمایه گذاری آزاد را تشویق، فضای مناسب ایجاد و قوانین جذاب برای سرمایه گذاری را فقط در مدت یک سال اجرا نماید.   
 

پربیننده ترین خبرها