سردار جعفری: وعده امام در حال محقق شدن است

سردار جعفری: وعده امام در حال محقق شدن است
جمعه 19 تير 1394 - 17:35

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی "مقاومت تا پیروزی نهایی" را شعار امروز و حال و هوای مردم دانست و گفت، وعده امام (ره) به تدریج در حال محقق شدن است.

سردار "محمدعلی جعفری" روز جمعه در تظاهرات روز جهانی قدس به خبرنگار شبکه العالم گفت: انشاء الله داریم به سوی آزادی همه ملتهای مسلمان پیش می رویم.
وی افزود: وعده حضرت امام (ره) باید محقق شود و این وعده به تدریج در حال محقق شدن است و مردم عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان همه برای آزادی از زیر یوغ استکبار جهانی تلاش می کنند و حتما موفق می‌ شوند، و انشاء الله نوید پیروزی‌های بزرگتری در راه است.
سردار جعفری درباره مذاکرات وین و تهدیدهای برخی قدرتها در خصوص پیامدهای به نتیجه نرسیدن مذاکرات، گفت: آنها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند، و تنها راهی که آنان پیدا کرده‌اند این است که برای نفوذ بین ملتهای منطقه و به خیال خودشان رسیدن به نتیجه، ادامه همین حرکت است.
سردار جعفری افزود: آنها بیش از ما به مذاکرات هسته‌ای نیاز دارند، و تهدید نظامی آنها هیچ جایگاهی ندارد. آنها درست است که کار کشته مذاکره هستند ولی بیشتر از ایران به دنبال نتیجه مذاکرات و به نتیجه رساندن آن هستند.

پربیننده ترین خبرها