شهادت جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیستها

شهادت جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیستها
پنج‌شنبه 16 مهر 1394 - 22:06

نظامیان رژیم صهیونیستی با تیراندازی به طرف مردم در اردوگاه "شعفاط" در شمال شهر "قدس" یک جوان فلسطینی را شهید و 7 نفر دیگر را زخمی کردند.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، یک منبع پزشکی گفت: "وسام جمال فرج" جوان 21 ساله فلسطینی به دلیل اصابت گلوله و شدت جراحات وارده در جریان درگیری جوانان فلسطینی با نیروهای ارتش صهیونیستی در این اردوگاه به شهادت رسید. 
منابع هلال احمر فلسطین نیز خاطرنشان کردند که توانستند 6 زخمی را به مجتمع پزشکی فلسطین در شهر "رام الله" منتقل کنند و درگیری به طور فزاینده همچنان ادامه دارد. 
این درگیریها پس از آن آغاز شد که نظامیان صهیونیست به خانه "صبحی ابو خلیفه" که رژیم صهیونیستی ادعا می کند عامل حمله امروز با سلاح سرد در قدس است، حمله ور شدند. 
شاهدان عینی گفتند، دهها جوان فلسطینی به مقابله با صهیونیست ها برخاستند و با سنگ به نظامیان صهیونیستی حمله کردند. درگیریهای بسیار شدید با صهیونیست ها ادامه دارد و نظامیان صهیونیست به جوانان فلسطینی حمله ور شده اند.   
درگیری شدید میان فلسطینیان و نیروهای متجاوز صهیونیست از یک هفته قبل در مناطق مختلف کرانه باختری، قدس و سرزمین های اشغالی سال 1948 ادامه دارد و به شهادت 5 فلسطینی و زخمی شدن حدود 800 نفر منجر شده است. 
همچنین مقابله فلسطینیان با صهیونیست ها و تیراندازی و حمله با سلاح سرد به نظامیان صهیونیست در کرانه باختری، قدس و اراضی اشغالی سال 1948 نیز به هلاکت 4 صهیونیست منجر شده است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها