مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می‌شود؟ +عکس

مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می‌شود؟ +عکس
دوشنبه 16 فروردين 1395 - 10:06

فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که آمادگی دارد تا مذاکرات خود را با ژوزه مورینیو سرمربی سابق چلسی شروع کند تا هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را در انتخابی جام جهانی 2018 برعهده گیرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، تیم ملی فوتبال سوریه با وجود جنگ و ناامنی در این کشور، در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه عملکرد خوبی از خود نشان داد و به مرحله نهایی انتخابی راه پیدا کرد و اکنون این شانس را دارد تا به جام جهانی راه پیدا کند.
در همین حال قتیبه رفاعی دبیر فدراسیون فوتبال سوریه در خبری جالب اعلام کرد که این فدراسیون با بررسی عملکرد مربیان جهان به دنبال جذب ژوزه مورینیو سرمربی نام آشنای پرتغالی است و حاضر است که رسما مذاکرات خود را با این مربی شروع کند.
سایت فدراسیون فوتبال سوریه همچنین تصویر نامه‌ای را منتشر کرد که در آن سران فدراسیون این کشور از آمادگی خود برای جذب سرمربی سابق چلسی خبر داده‌اند.
خبر علاقه فدراسیون فوتبال سوریه به جذب مورینیو بازتاب زیادی در بین بازیکنان و چهره های سرشناس فوتبال این کشور و واکنش‌های متفاوتی در پی داشت.
مورینیو از زمانی که چلسی را ترک کرده، هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است اما خبرهای زیادی درباره توافق او با "شیاطین سرخ" به گوش می رسد.

نامه فدراسیون فوتبال سوریه به مورینیو

 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها