فیلم؛ انهدام برج ایفل در حملات داعش!

سه شنبه 17 فروردين 1395 - 21:04

تروریست‌های داعش با انتشار یک ویدیوی جدید، شهرهای مهم اروپا از جمله لندن، پاریس و رم را به عنوان اهداف بعدی حملات تروریستی خود معرفی کردند.

 به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، گروه تروریستی داعش در ویدیوی جدیدی با به نمایش گذاشتن تصویر سقوط برج ایفل در پایتخت فرانسه و همچنین تصاویر مربوط به عاملان حملات تروریستی در پاریس و بروکسل، دیگر پایتخت‌های اروپایی نظیر برلین، لندن و رُم را نیز تهدید به حمله کرد.

به نوشته روزنامه دیلی میل، در این ویدیوی منتشر شده از سوی یک گروه رسانه‌ای حامی داعش به نام گروه الوعد نشان داده می‌شود که برج ایفل فرو ریخته و از بین می‌رود. بخش عمده این ویدیو شامل تصاویر خبری مربوط به حملات تروریستی بروکسل و همچنین یک سری ویدیوی متعلق به داعش که در آنها عاملان حملات تروریستی پاریس در حال سر بریدن قربانیان در سوریه در تابستان سال گذشته هستند، است.

در این ویدیو، داعش تصاویر مربوط به نابود شدن برج ایفل در شهر پاریس را که از یک بازی ویدیویی به نام "ندای وظیفه" بر گرفته شده به نمایش می‌گذارد. همچنین روایتگر این ویدیو نیز یک افراطگر انگلیسی‌زبان است که اتحادیه اروپا را به عنوان "امت های صلیبی" توصیف کرده و آنها را تهدید به حمله می‌کند.

داعش در این ویدیو، انجام حملات شدید تروریستی در پایتخت‌های اروپایی نظیر برلین،‌ لندن، پاریس و رُم به دلیل ایفای نقش این کشورها در ائتلاف مقابله با گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه را وعده می‌دهد.

(برای دریافت فیلم، پس از راست کلیک روی آیکن دانلود، گزینه SAVE LINK AS را انتخاب کنید)

7

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها