جداشدن 40 تن از اعضای منافقین در آلبانی

زمینه جداشدن اعضای فریب خورده منافقین در اروپا

زمینه جداشدن اعضای فریب خورده  منافقین در اروپا
چهارشنبه 10 شهريور 1395 - 15:55

در ماه های پیش نزدیک به 40 تن از اعضای فریب خورده سازمان با هوشمندی از این فرقه جدا شده اند که این موضوع زمینه جدا شدن اعضای فریب خورده این گروهک تروریستی در اروپا به شمار می آید.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم با ورود منافقین به کشور آلبانی لازم به نظر می رسد تا تدابیری برای تسهیل جداشدن افراد مستعد منافقین که امکان تحمل فشار فرقه گرایی درون تشکیلاتی را ندارند فراهم گردد.

بهترین گزینه برای روی دادن چنین رخدادی، حضور خانواده اعضای فریب خورده سازمان و جداشده های این فرقه است تا به اعضای درونی نشان دهند تا امکان زندگی خارج از سازمان نیز وجود دارد.

یکی از مولفه هایی که جرئت خروج اعضای مستعد را از سازمان می گیرد، عدم وجود تصوری صحیح از زندگی بیرون فرقه است.

گفتنی است با ورود اعضای منافقین به آلبانی، مسئولیت نظارت بر ایشان بر عهده کمیساریای سازمان ملل می شود و همین مسئله می تواند مهمترین زمینه خروج ایشان باشد.

در ماه های پیش نزدیک به 40 تن از اعضای فریب خورده سازمان با هوشمندی از این فرقه جداشده اند.

یکی از ضربات مهمی که به واسطه آخرین اعضای جداشده به سازمان وارد می گردد، اطلاع رسانی از آخرین تحولات درون تشکیلاتی منافقین است.

از جمله جزئی ترین برکات افشای معادلات درون تشکیلاتی منافقین در روزهای آتی می تواند پاسخی مناسب به دروغ سازی ها و خبرسازی های منافقین و حامیان ایشان در روزهای اخیر باشد.

منبع- دیده بان

پربیننده ترین خبرها