اخراج یکی از اعضای تیم ترامپ به دلیل دروغ‌پردازی

اخراج یکی از اعضای تیم ترامپ به دلیل دروغ‌پردازی
چهارشنبه 17 آذر 1395 - 08:24

فرزند گزینه رئیس جمهور جدید آمریکا برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی این کشور به دلیل نشر اکاذیب در توییتر، از تیم دونالد ترامپ اخراج شد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد، «مایکل فلین جونیور» فرزند گزینه دونالد ترامپ برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی آمریکا، به دلیل نشر اخبار غیرواقعی در توییتر از تیم انتقالی ترامپ کنار گذاشته شد. فلین 33 ساله درباره یک حادثه تیراندازی در محل عرضه پیتزا در واشنگتن، اخباری غیرواقعی در توییتر منتشر کرده‌بود.
در این تیراندازی که یکشنبه هفته جاری رخ داد به کسی آسیب نرسید و ضارب نیز مدعی شده بود برای بررسی احتمال حضور تبهکاران کودک‌آزار که با هیلاری کلینتون و مشاورش «جان پدستا» ارتباط نزدیکی دارند، اقدام به تیراندازی کرد.
بسیاری از سایت‌های نزدیک به حامیان تندروی ترامپ در چند هفته گذشته به این شایعه دامن زده‌اند؛ اما مایکل فلین جونیور نیز در توییت‌های خود از این شایعات سخن گفت و تلاشی برای تکذیب آن‌ها انجام نداد. وی در یکی از توییت‌های خود نوشته بود تا زمانی که رابطه کلینتون با این ماجرا تکذیب نشود، این شایعات به قوت خود باقی خواهند ماند.
به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، فلین روز سه‌شنبه از تیم انتقالی ترامپ اخراج شد؛ ولی بنا بر اعلام شبکه «سی‌بی‌اس نیوز» وی خودش از این تیم کناره‌گیری کرده‌است. وی در هماهنگی برنامه کاری پدرش نقش مهمی ایفا می‌کرد.
«مایکل فلین» 57 ساله، پدر وی نیز در خصوص رابطه کلینتون با این حادثه توییت‌هایی غیرواقعی منتشر کرده‌است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها