دبیرکل جنبش «الصابرین»:

ایران در همه زمینه‌ها از ملت فلسطین حمایت می‌کند

ایران در همه زمینه‌ها از ملت فلسطین حمایت می‌کند
چهارشنبه 17 آذر 1395 - 13:29

دبیرکل جنبش«الصابرین» فلسطین تأکید کرد: ایران در همه زمینه‌ها به ما کمک کرد، هم کمک‌های تسلیحاتی و هم در زمینه آموزش گروه‌ها و فرماندهان مقاومت، هنوز هم ایران در همه زمینه‌ها از ملت فلسطین حمایت می‌کند.

 العالم - فلسطین اشغالی
دبیرکل جنبش الصابرین تأکید کرد، ایران یکی از قدرتهای مهم منطقه است بنابراین نقش ایران و حمایت از فلسطینی‌ها و مسأله فلسطین از لحاظ ثقل سیاسی با تمام کشورهای منطقه برابری می‌کند. حتی می‌توان گفت که ایران از نظر تکنولوژی و توان نظامی و قدرت صنعتی از سایر کشورهای عربی منطقه گام را فراتر گذاشته است.
وی افزود: از همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1979 میلادی موضع سیاسی ایران و دیدگاه استراتژیک ایران نسبت به رژیم صهیونیستی دگرگون شد و اولین اقدامات جمهوری اسلامی ایران قطع رابطه با اسرائیل و بستن سفارت اسرائیل در تهران بود و حتی پیش از اعلان دولت فلسطین، ایران اجازه داد که فلسطین در تهران سفارتخانه داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: ایران همچنین در سیاست خارجی‌اش موضع‌گیری‌های محکم و ثابتی در حمایت از مسأله فلسطین داشته است و هیچگاه از خشم و سرکشی رژیم غاصب صهیونیستی هراسی به خود راه نداده است. تا جایی که امام خمینی (ره) فرمود: اسرائیل یک غده سرطانی است که باید از بین برود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی شعار این بود: امروز ایران، فردا فلسطین. منبع : تسنیم
 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها