حمله عشیره سوری به مرکز پلیس آلمان

حمله عشیره سوری به مرکز پلیس آلمان
يکشنبه 24 ارديبهشت 1396 - 22:58

حمله اعضای یک عشیره سوری به یک مرکز پلیس در آلمان و تهدید نیروهای حاضر در مرکز، خشم افکار عمومی آلمان را برانگیخت.

العالم - اروپا

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه دی ولت آلمان نوشت اعضای این عشیره سوری که صاحب چندین بار هستند و از سال 2002 در ناومبورگ زندگی می کنند، نزد پلیس پرونده ای سیاه دارند.

دی ولت درباره جزئیات حادثه نوشت یکی از اعضای عشیره به نام احمد توسط گشتی پلیس متوقف و گواهینامه رانندگی اش ضبط شد.

پلیس قبل از تشدید تنش و از ترس بروز درگیری شدید، محل را ترک کرد.

کمی بعد احمد به همراه تعدادی از اعضای خانواده و دوستانش با مراجعه به مرکز پلیس، به تخریب و تلاش برای شکستن پنجره های آن مرکز اقدام می کنند.

روزنامه آلمانی می نویسد احمد تهدید کرده است که بعد از این هر پلیسی را که دید گلوله ای به سر او شلیک خواهد کرد و زندگی پلیس ها را به جهنم تبدیل نماید.

وی سرنشینان گشتی را هم به صورت خاص تهدید کرده و گفته است که از محل سکونت آنان با خبر است و آنها را نابود خواهد کرد که تهدید مستقیم همسران و فرزندان نیروهای پلیس به شمار می آید.

یکی از نیروهای پلیس می گوید این خانواده به فعالیت های غیرقانونی از جمله تجارت مواد مخدر مشغول هستند اما احمد اتهامات را رد کرده است.

وزیر امور داخلی در ایالت زاکس انهالت آلمان می گوید مدت هاست که از شکایت های مربوط به پرونده این خانواده با خبر است و می داند که آنها با پلیس بسیار بد برخورد می کنند، اما به دلیل آن که اغلب این رفتارها بر اساس قانون مشمول مجازات نمی شود نمی توان با آنها برخورد کرد.

وی افزود: مشکل با این خانواده سوری در اینجاست که آنها ادغام شدن در جامعه آلمانی را نمی پذیرند.

202

 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها