برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در هلند

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در هلند
دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 21:56

سفارت جمهوری ا سلامی ایران در هلند با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد ، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران همزمان با ایران و دیگر نقاط جهان در روز جمعه مورخ 29 اردیبهشت ماه 1396 برابر با 19 می 2017 در کشور هلند و در شهر لاهه برگزار خواهد شد.

العالم ـ ایران

دراطلاعیه سفارت جمهوری اسلامی ایران آمده است که شعبه اخذ رای در ساختمان مجاور سفارت جمهوری اسلامی ایران به آدرس: Duinweg 24,2585JX.Den  Haag دائر خواهد بود و هموطنان ایرانی مقیم هلند می توانند در صورت همراه نداشتن شناسنامه یا کارت ملی ، با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی رای خود را به صندوق بیندازند.

رای دهندگان بایستی در هنگام رای دادن 18 سال تمام (تا تاریخ 29 اردیبهشت 1396 ) داشته باشند. بنابراین متولدین 29 اردیبهشت 1378 برابر با 19 می 1999 و قبل از آن واجد شرایط برای رای دادن می باشند.
سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند همچنین در بیانیه خود افزوده است، این نمایندگی تمهیدات لازم را برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر این رویداد مهم سیاسی فراهم کرده و حضور پرشور ایرانیان عزیز در پای صندوقهای رای را گام مهمی در تعیین سرنوشت کشور وعینیت بخشیدن به مردم سالاری دینی می داند .

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها