اطلاعیه شماره 14 ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره 14 ستاد انتخابات کشور
جمعه 29 ارديبهشت 1396 - 10:28

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 14 اعلام کرد: رای دهندگان توجه داشته باشند که نام نامزد مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج کنند.

العالم ـ ایران

در این اطلاعیه آمده است: به اعضای شعب ثبت نام و اخذی رای حوزه های انتخابیه ای که همزمان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا یا میاندوره ای مجلس شورای اسلامی را برگزار می کنند، توصیه می شود اولا به رای دهندگان تذکر دهند که نام نامزد مورد نظر خود را حتما در برگ رای مربوط به همان انتخابات درج کنند و ثانیا توجه داشته باشند که برگ های رای هر انتخابات در صندوق مربوط به همان انتخابات انداخته شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور با حضور گسترده مردم آغاز شد.
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق می اندازند.
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت کنند. 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها