نقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویر

نقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویر
شنبه 17 تير 1396 - 13:24

"لی کانگ بین" با استفاده از خامه‌های رنگی و یک قلم موی کوچک در کافی شاپ خود در سئول، آثار هنرمندان مشهور را روی قهوه داخل فنجان نقاشی می‌کند؛ نقاشی‌های او توجه بسیاری را جلب کرده است.

العالم - گوناگون
جوان کره‌ای بدون گذراندن هیچ کلاس آموزشی در زمینه نقاشی، مهم‌ترین آثار نقاشی جهان را در مقیاس کوچک بر روی قهوه فنجان‌ به تصویر می‌کشد.
جوان کره‌ای با وجود سن و سال کم خود، آثار زیبایی بر روی قهوه فنجان‌ به تصویر می‌کشد.

"لی کانگ بین" با استفاده از خامه‌های رنگی و یک قلم موی کوچک در کافی شاپ خود در سئول، آثار هنرمندان مشهور را روی قهوه فنجان نقاشی می‌کند؛ نقاشی‌های او بر روی قهوه در فنجان‌ توجه بسیاری را جلب کرده است.

کافه وی حالا یکی از شلوغ‌ترین کافه‌های شهر سئول است و همه مردم آنجا را به یکدیگر برای نوشیدن یک فنجان قهوه پیشنهاد می‌دهند؛ شبکه‌های اجتماعی وی نیز با استقبال خوب مردم مواجه شده است.

تابلوی نقاشی «شب پر ستاره» اثر ونسان ون گوگ و تابلوی نقاشی «جیغ» اثر ادوارد مونک از مهم‌ترین و زیباترین نقاش‌های "لی" بر روی قهوه‌ فنجان‌هاست.

این جوان کره‌ای تصاویر «شازده کوچولو» اثر آنتوان دوسنت اگزوپری و «جک اسپارو» شخصیت فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را بر روی قهوه فنجان‌ها پیاده کرده که با استقبال بی‌نظیری هم رو به رو شده است.

"لی" می‌گوید: «مشتریان معمولا از من می‌خواهند آثار هنری مورد علاقه خود را بر روی قهوه‌های سفارشی‌شان به تصویر بکشم».

مشتریان این جوان باور دارند که "لی" دستان هنرمند و استعداد عجیبی در پیاده‌کردن مهم‌ترین نقاشی‌های جهان در مقیاس کوچک دارد.

این جوان 26 ساله در حالی برای کشیدن هر نقاشی بر روی فنجان قهوه 15 دقیقه زمان نیاز دارد که هیچ آموزشی در زمینه نقاشی ندیده و تنها از 17 سالگی آماده کردن قهوه را آموخته است.

منبع : sadkhabar

تصاویر بیشتر

نقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویرنقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویرنقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویرنقاشی برترین آثار هنرمندان جهان روی قهوه+ تصاویر
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها