آب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویر

آب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویر
شنبه 17 تير 1396 - 20:32

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: سلامت آب معدنى هاى در معرض نور آفتاب مورد تاييد نيست.

العالم - گوناگون

نسترن محمدى رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی ؛  با اشاره به اينكه با شروع فصل گرما مصرف برخى نوشيدنى ها و مواد غذايى افزايش پيدا مى كند، گفت: در فصل تابستان به دليل افزايش دما خريد و مصرف آب معدنى ها افزايش پيدا مى كند.

وى با بيان اينكه به منظور حفظ سلامتى بايد برخى نكات را مورد توجه قرار داد، عنوان كرد: به مردم توصيه مى كنيم هنگام خريد موادغذايى و نوشيدنى ها به برخى نكات درج شده بر روى محصول توجه كنند .

محمدى افزود: محصولاتى كه بر روى آن ها درج شده كه بايد در جاى خشك و خنك نگهدارى شوند نبايد در معرض نور آفتاب و حرارت به خصوص در فصل گرما قرار گيرند زيرا در اين صورت سلامت اين موادغذايى و نوشيدنى به خطر مى افتد.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشأ گیاهی سازمان غذا و دارو با اشاره به سلامت آب معدنى هايى كه در برابر آفتاب قرار مى گيرند، بیان كرد: سلامت آب معدنى هايى كه در جلو فروشگاه ها در برابر آفتاب قرار دارند مورد تاييد سازمان غذا و دارو نيست.
 

تصاویر بیشتر

آب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویرآب معدنى هاى جلوى مغازه‌ها را نخرید+تصاویر
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها