در گفت وگوي اختصاصي با شبكه العالم

واكنش شديد ميهمان پرست به اتهام زني صهيونيستها

واكنش شديد ميهمان پرست به اتهام زني صهيونيستها
دوشنبه 24 بهمن 1390 - 16:03

سخنگوي وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي در واكنشي شديد ، اتهام رژيم صهيونيستي مبني بر دخالت ايران در حمله به سفارتخانه هاي اين رژيم در هند و گرجستان را رد و محكوم كرد و گفت كه اين اتهام زني در چارچوب يك جنگ رواني صورت گرفته است.

" رامين مهمان پرست " شامگاه دوشنبه در گفت وگوي اختصاصي با شبكه خبري العالم، با بيان اينكه " هرگونه اقدام تروريستي را محكوم مي كنيم" ، تصريح كرد: ايران بزرگترين قرباني تروريسم است و انگشت اتهام بايد بسوي بسياري از كشورها كه بصورت علني از اقدامات تروريستي بويژه رژيم صهيونيستي حمايت مي كنند ، نشانه رود.

 وي خاطرنشان كرد: اين كشورها بايد توضيح دهند كه چرا از اقدامات و جنايات گروه هاي تروريستي در ايران و ساير كشورهاي منطقه دفاع و حمايت كرده  و حتي اسامي اين گروه ها را از فهرست هاي تروريستي خارج كرده اند.

سخنگوي وزارت امور خارجه ايران اظهارداشت: رژيم صهيونيستي كه برپايه ترور، جنايت و اشغال بنا نهاده شده متهم اصلي اقدامات تروريستي است و معتقديم كه ريشه ترور بايد در يك نهضت بين المللي خشكانده شود.

حمله به سفارت اسراييل در هند و گرجستان

سفارت رژيم صهيونيستي در كشورهاي هند و گرجستان عصر امروز هدف بمب گذاري هاي متعدد قرار گرفت.

بر اثر انفجار يكي از ديپلمات هاي رژيم صهيونيستي در دهلي نو زخمي شد.

رويترز نيز به نقل از وزارت كشور هند اعلام كرد كه بر اثر انفجار صورت گرفته عليه سفارت اسراييل در دهلي 4 تن از جمله يك مسوول اين سفارتخانه زخمي شدند.

اين گزارش حاكي است كه خودروي سفارت اسراييل دردهلي نو مورد هدف اين انفجار قرار گرفته است كه طي آن يك مسوول سفارت اين رژيم زخمي شده است.

همچنين خبرها حاكي است كه همسر ديپلمات اسراييلي نيز در اين حمله زخمي شده است.

رويترز همچنين از بمب گذاري در سفارت اسراييل در گرجستان خبر داد. اما رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه بمب كار گذاشته شده در سفارت اين رژيم در گرجستان كشف و خنثي شده است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها