در انتظار انتقال رویایی آزمون به ایتالیا؛

آخرین شایعات و واکنش‌ها از انتقال سردار به لاتزیو

آخرین شایعات و واکنش‌ها از انتقال سردار به لاتزیو
سه شنبه 3 مرداد 1396 - 13:02

پروسه انتقال احتمالی ستاره تیم ملی ایران و باشگاه روبین به لاتزیو وارد مرحله نهایی خود شده است تا جایی که این موضوع بازتاب گسترده ای در محافل معتبر دنیا داشت.

العالم _ ایران

 سردار-لاتزیو؛ قصه ای است جذاب برای طرفداران این باشگاه مشهور رم اما تکراری برای ایرانی ها که در طول چند ماه گذشته مدام اخبار و شایعات پیرامون کوچ این مهاجم 22 ساله به باشگاه های بزرگ اروپایی را شنیده و پیگیری کرده اند که آخرین خبر هم به ماجرای سماجت باشگاه ایتالیایی برای خرید این بازیکن از باشگاه روبین کازان برمی گردد.

 

در شرایطی که پیش بینی می شد با مخالفت رسمی باشگاه متمول شهر کازان پرونده کوچ ستاره تیم ملی ایران به لیگ های معتبر اروپایی حداقل تا بعد از جام جهانی بسته شده باشد انتشار خبری فوری در اسکای اسپورت ایتالیا آن هم به نقل از دو کارشناس سرشناس نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا و سری A پروسه جدایی سردار از روبین و حضور این بازیکن در لاتزیو را وارد فاز جدیدی کرد.

ادعایی که بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های معتبر نقل و انتقالاتی اروپا داشت  و باعث شد تا سردار آزمون به یکی از چهره های مهم مارکتینگ باشگاه های اروپایی و فوتبال ایتالیا تبدیل شود و توئیت های خبری گسترده ای از این بازیکن منتشر شود. بنا به ادعای رسانه های منتسب به باشگاه لاتزیو ایگلی تاره مدیر فوتبالی باشگاه لاتزیو با اختیار تام در پرونده جذب سردار در تلاش است تا ظرف چند روز آینده آزمون را به عنوان گزینه اول جانشینی کیتابالده مهاجم سیه چرده و در حال فروش به یوونتوس و اینترمیلان به جمع عقاب های رم اضافه کند و در این راه با پدر سردار به عنوان مدیربرنامه آزمون به توافقی 15 میلیون یورویی برای 5 سال رسیده است و تنها توافق با سران باشگاه روبین باقی مانده تا این انتقال نهایی شود.

برخی دیگر از رسانه ها همچون "رم نیوز"، "بوندس لیگا لایو" و "کالچومرکاتو" نیز مدعی شدند این توافق ممکن است تا سقف 20 میلیون یورو نیز برسد چون باشگاه روبین کازان بعد از حکم محرومیتی که دیروز اتحادیه فوتبال روسیه صادر و این باشگاه را از نقل و انتقالات تابستانی تا اطلاع ثانوی منع کرد هیچ بعید نیست با بالا رفتن پیشنهاد مالی روبینی ها با فروش و جدایی سردار آزمون موافقت کنند تا این انتقال رویایی فوتبال ایران تا چند روز آینده نهایی و سردار مسافر ایتالیا و باشگاه لاتزیو شود.

در این بین طعنه یک فعال توئیتری به روزنامه نگاران فعال در این پروسه نیز جالب بود. جایی که او نوشت:« باز هم شایعات جدایی سردار و حضور در لاتزیو...روزنامه نگاران ایتالیایی چه زمانی  از این شایعه پراکنی ها خسته می شوند».

ورزش 3

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها