قراردادهای عجیب بازیکنان استقلال

قراردادهای عجیب بازیکنان استقلال
يکشنبه 15 مرداد 1396 - 15:00

استقلال در فصل نقل‌وانتقالات یکی از فعال‌ترین باشگاه‌ بود. فعال از این نظر که به‌طور میانگین تقریباً یک روز در میان یک خبر در همین ارتباط از کانال رسمی این باشگاه منتشر می شد.

العالم - ایران

بازیکنان با مدیربرنامه‌هایشان به دفتر باشگاه می‌رفتند و یکی پس از دیگری قراردادهای‌شان را می‌بستند. تعدادی تازه‌وارد بودند و تعدادی دیگر قراردادهای خود را تمدید می‌کردند. چند روز قبل افتخاری در شبکه خبر گفته بود مدیربرنامه‌ها ما را تحت فشار قراردادند تا قرارداد ۲ ساله ببندیم.

نورافکن با نور کوتاه!

امید نورافکن یکی از بازیکنانی بود که در روزهای اول برای این کار به دفتر باشگاه رفت. این بازیکن جوان که انتظار می‌رفت قراردادی بلند مدت با استقلال ببندد دو ساله بست تا نور و حضور کوتاه مدتی در این تیم داشته باشد!

ابراهیمی یک‌ساله!

امید ابراهیمی دیگر هافبک دفاعی این تیم که زوج موفقی را هم با نورافکن تشکیل داده بود به رغم مصدومیتش (جراحی شکم) با این باشگاه یک‌ساله تمدید کرد!

سن و سال‌دارهای مدت‌دار!

در این میان بازیکنان سن و سال‌دار همگی قراردادهای بلند مدت بستند. خسرو حیدری و مهدی رحمتی که فصل قبل سه ساله بسته بودند اما جباری که خیلی‌ها بازگشتش به استقلال را برای خداحافظی تلقی کرده بودند به محض ورود دو ساله بست! منتظری هم به همین شکل! او نیز دو ساله امضا کرد.

مگویان استخوان لای زخم!

هرایر مگویان در مدتی که در استقلال توپ می‌زند عملکرد یکنواختی نداشته است. او به گواه کارشناسان فقط در فصل اول خوش‌درخشید و در فصل قبل حضوری ضعیف داشت. این بازیکن فصل قبل دو ساله تمدید کرد تا این فصل حکم استخوان لای زخم را برای استقلال داشته باشد.

اسماعیلی و شجاعیان

فرشید اسماعیلی که یک سال دیگر هم با استقلال قرارداد داشت در فصل نقل و انتقالات دو سال دیگر هم قراردادش را با استقلال تمدید کرد. شجاعیان هم که با کلی سروصدا به استقلال آمد قراردادش را سه ساله بست؛ بازیکنی ۲۷ ساله.

بیت‌سعید تا هجدهم اینجاست

حسن بیت‌سعید که از استقلال خوزستان به استقلال تهران آمد دو ساله بست. بازیکنی ۲۷ ساله که تا پایان لیگ هجدهم در این تیم توپ خواهد زد.

انصاری ۳۰ ساله، دو ساله!

جابر انصاری که دو سال پیش به استقلال پیوست در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات به باشگاه رفت و قراردادش که تمام شده بود را دو ساله تمدید کرد. او ۳۰ سال سن دارد.

...و غیره!

شهباززاده ۲ ساله، پادوانی یک ساله، کریمی یک ساله، غفوری یک ساله، باقری یک ساله، زکی‌پور یک ساله، قائدی ۵ ساله، گوگ ۳ ساله، کریمی (محسن) سه ساله، حسینی دو ساله و سایر بازیکنان قراردادهای‌شان را به ترتیبی منعقد کردند که به نظر می‌رسد ترتیب خاصی درباره عقد یا تمدید قراردادها براساس سن و سال یا جایگاه بازیکنان، رعایت نشده است و همان‌طور که یکی از مدیران باشگاه گفته بود قراردادهای بیشتر آنها بر حسب خواسته مدیر برنامه‌ها منعقد شده است!

روزنامه خبر ورزشی

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها