داعش در تلعفر منع آمد و شد اعلام کرد

داعش در تلعفر منع آمد و شد اعلام کرد
جمعه 20 مرداد 1396 - 19:41

داعش در شهر تلعفر مقررات اعلام منع آمد و شد اعلام کرده است.

العالم - عراق

گروه تروریستی داعش در شهر تلعفر واقع در غرب موصل، بنا به دلایل نامعلومی ضمن افزایش پست های ایست و بازرسی در تمام چهارراه ها و میادین عمومی شهر، منع آمد و شد اعلام کرده و همزمان، صدای تیراندازی شدید در یکی از مقرهای این گروه تروریستی شنیده شده است.

به گزارش شبکه خبری سومریه یک منبع محلی در استان نینوا با اعلام این خبر گفت: "داعش به محض اینکه احساس خطر می کند رفت و آمد در مرکز شهر را ممنوع اعلام می کند و این وضعیت در هفته های گذشته چندین بار تکرار شده است".

این منبع محلی که نخواست نامش فاش شود تصریح کرد که بر اساس اطلاعات اولیه صدای تیراندازی گسترده با استفاده از سلاح های سبک و متوسط و نارنجک های دستی در اطراف یکی از پایگاه های داعش در مرکز شهر شنیده شده است.

وی افزود: "خبرها حکایت از آن دارد که علت تیراندازی، درگیری لفظی بین هسته های داعشی است که به دلیل بروز اختلاف های شدید بین سرکرده های آنها کار به درگیری داخلی و اعمال منع آمد و شد در مرکز شهر تلعفر کشیده شد".

گفتنی است گروه تروریستی داعش شهر تلعفر را در ژوئن 2014 اشغال کرد و هنوز هم این شهر را که در فاصله 70 کیلومتری غرب موصل واقع شده است، در اشغال خود دارد.

208

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها