کدامیک قابل‌اعتمادترند؟..

پوتین از ترامپ پیشی گرفت

پوتین از ترامپ پیشی گرفت
پنج‌شنبه 26 مرداد 1396 - 21:19

بر اساس یک نظرسنجی که توسط مرکز پژوهش های "پیو" انجام شد، مردم یونان و آلمان با اختلاف بسیار، پوتبن را قابل اعتمادتر از ترامپ ارزیابی کردند.

العالم - اروپا

این نظرسنجی که درمیان شهروندان ژاپنی، کره جنوبی و هفت کشور پیمان آتلانتیک شمالی "ناتو" انجام شد، درباره شماری از افراد و در راس آنان ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بود. بر اساس اعلام روزنامه تایم، در این نظرسنجی،  پوتین به عنوان مطمئن ترین فرد رای اکثریت را به خود جلب کرد زیرا به نظر شرکت کنندگان، وی از قدرت تصمیم گیری درستی برخوردار است. اما ترامپ به دلیل نارضایتی مردم از تصمیمات وی و خشن بودن، نمره منفی گرفت.

بر اساس اعلام این روزنامه آمریکایی، شهروندان یونان، آلمان، ترکیه، مجارستان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا بیش از رئیس جمهوری آمریکا، به رئیس جمهوری روسیه اعتماد دارند.

از سوی دیگر ساکنان انگلستان، کانادا، فلیپین، هلند، اسرائیل، فنلاند و استرالیا به رئیس جمهوری آمریکا اعتماد بیشتری دارند.

این نظر سنجی عمق شکاف میان دو رئیس جمهوری را در دو کشور یونان و آلمان نشان داد و ساکنان این دو کشور با اختلاف بسیار زیاد، به رئیس جمهوری روسیه رای دادند.

 

217

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها