حمله به عابران با چاقو در فنلاند/یک نفر کشته شد+ویدئو

جمعه 27 مرداد 1396 - 19:11

در پی حمله یک فرد با چاقو به چند نفر در شهر تورکو در غرب فنلاند ، پلیس این کشور به مهاجم شلیک کرد و پای این فرد هدف اصابت گلوله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم خبرگزاری رویترز به نقل از پلیس فنلاند اعلام کرد چندین نفر در شهر تورکو مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفتند و یک نفر نیز دستگیر شده است.

منابع فنلاندی عصر جمعه گزارش کردند که دستکم یکی از افرادی که در حمله فردی با سلاح سرد در شهر تورکوی فنلاند زخمی شده بود، جان باخت.

رویترز از هلسینکی به نقل از پلیس فنلاند اعلام کرد در پی حملات با چاقو در شهر تورکو، تدابیر امنیتی در ایستگاه های مترو و فرودگاه هلسینکی افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری رویترز از هلسینکی، پلیس با افزایش تدابیر امنیتی در سراسر فنلاند، به مردم هشدار داد از این شهر فاصله بگیرند.

پلیس با اعلام این که یک نفر را پس از تبادل آتش دستگیر کرده است، افزود جستجو را برای یافتن دیگر مهاجمان احتمالی آغاز کرده است.

روزنامه تورون سانومات گزارش داد دست کم یک نفر در این حمله کشته شده است و این که پلیس در حال بازرسی از قطارها و اتوبوس های در حال خروج است.

این روزنامه افزود یک شاهد چهار تا پنج آمبولانس را نزدیک میدان اصلی شهر مشاهده کرده است.

یوها سیپیلا نخست وزیر فنلاند در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد: دولت از نزدیک در حال پیگیری حوادث در تورکو و عملیات جاری پلیس است. دولت بعدا امروز تشکیل جلسه خواهد داد.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها