بازگشت قاتل پرسپولیس

بازگشت قاتل پرسپولیس
شنبه 28 مرداد 1396 - 12:27

بازی‌های مرحله دوم جام حذفی در روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار می‌شود.

العالم-ایران / ورزشی

مرحله دوم جام حذفی با انجام بازی گل‌گهرسیرجان و تیم هادی نوروزی بابل آغاز شد که در این بازی گل‌گهر به پیروزی پرگل 7 بر 2 رسید. سایر دیدارهای این مرحله در روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته آغاز می‌شود.

البته با انصراف ماشین‌سازی تبریز از حضور در این رقابت‌ها تیم ملوان بی‌دردسر صعود کرد و همچنین انصراف مس رفسنجان از این بازی‌ها به سود تیم نساجی شد تا شاگردان مهدی پاشازاده نیز راحت خود را به مرحله بعدی جام حذفی برسانند.

از دیگر رقابت‌های جذاب این مرحله می‌توان به تقابل شهرداری ماهشهر و بادران اشاره کرد. هر دو تیم در دو هفته اول لیگ دسته یک پیروز شده‌اند و شش امتیازی و از مدعیان این فصل هستند. نفت مسجد سلیمان دیگر تیم قدرتمند لیگ یک نیز میهمان تیم سردار بوکان است.

جواد نکونام سرمربی خونه به خونه نیز در اولین حضورش در این تیم باید مقابل تیم آلومینیوم اراک قرار بگیرد که علی حنطه آن را هدایت می‌کند. هواداران خونه به خونه منتظرند تا کاپیتان جواد را در کسوت یک مربی ببینند. 

در شیراز هم شاهد یک دربی هستیم تیم قشقایی شیراز که فصل گذشته عامل حذف پرسپولیس در مرحله اول بود باید به مصاف تیم فجرسپاسی برود.

در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی تیم‌های لیگ برتری حضور خواهند داشت و این مرحله از بازی‌ها در روزهای 16، 17 و 18 شهریور برگزار می‌شود. در رقابت‌های این فصل جام حذفی در هر مرحله قرعه کشی انجام می شود و تیم‌ها حریفان خود را می‌شناسند.

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها