آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران؛

«نهنگ عنبر» 21 میلیاردی شد/ «رگ خواب» از 4 میلیارد عبور کرد

«نهنگ عنبر» 21 میلیاردی شد/ «رگ خواب» از 4 میلیارد عبور کرد
جمعه 3 شهريور 1396 - 16:20

فیلم‌های تازه اکران شده در سینماها آنطور که انتظار می‌رفت نتوانست نظر مخاطب را جلب کند اما همچنان فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» با فروش فوق‌العاده روبرو است.

العالم _ ایران/ فرهنگی

در میان فیلم‌های اجتماعی که به تازگی اکران شده تنها فیلم «سارا و آیدا» توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کندو همچنان فیلم های کمدی با فروش خوبی مواجه هستند که نشان از سلیقه مخاطب و توجه به آثاری طنز است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» در تهران 2 سالن کورش و مگامال را در اختیار دارد و بقیه سینماها بعد از سانس موظف این فیلم را به نمایش می گذارند و شب گذشته در چند سالن سینما از جمله آزادی با فروش فوق العاده مواجه شد. فیلم هم اینک با فروش 21 میلیارد تومان مواجه شده است . 

وی در ادامه گفت: فیلم سینمایی «رگ خواب» به فروش 4 میلیارد و 380 میلیون تومان رسید. همچنین فیلم «سارا و آیدا» ظرف 16 روز نمایش به فروش 1 میلیارد و 200 میلیون تومان دست یافت که در میان آثار اجتماعی فروش خوبی است. این فیلم 52 سالن در اختیار دارد.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «اکسیدان» گفت: فروش فیلم هم اینک به رقم 8 میلیارد و 800 میلیون تومان رسیده است. 

غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «بیست ویک روز بعد» با اقبال خوبی مواجه شد و هم اینک به فروش 600 میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران 380میلیون تومان و شهرستان به فروش 220 میلیون تومان رسید. این فیلم ظرف 22 روز نمایش و با 13 سالن سینما به این رقم فروش دست یافته است. 

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «فصل نرگس» به فروش 82 میلیون تومان در تهران و 20 میلیون تومان در شهرستان فروخت و کل فروش فیلم 102 میلیون تومان است. 

بنابراین گزارش، بر اساس فروش مکانیزه فیلم «گذر موقت» به فروش 129 میلیون و 179 هزار تومان ، فیلم «پاتو کفش من نکن» به فروش 764 میلیون و 607 هزار تومان ، فیلم «زادبوم» به 257 میلیون و 419 هزار تومان و «ساعت 5 عصر» به فروش 7 میلیارد و 369 میلیون و 237 هزار تومان رسید.

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها