در دیدار سرلشکر باقری با فرمانده‌کل ارتش مطرح شد:

نیروهای مسلح در مسیر تقویت روزافزون سپر دفاعی کشور هستند

نیروهای مسلح در مسیر تقویت روزافزون سپر دفاعی کشور هستند
پنج‌شنبه 16 شهريور 1396 - 16:11

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در دیدار با فرمانده‌کل ارتش گفت: نیروهای مسلح در مسیر روزافزون تقویت سپر دفاعی کشور دشمن را از هرگونه ماجراجویی علیه ایران برحذر داشته‌اند.

العالم - ایران / سیاسی

سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان با حضور در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، با سرلشکر موسوی فرمانده‌کل ارتش، دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر محمدحسین باقری و سرلشکر ستاد سیدعبدالرحیم موسوی طی دیداری بر لزوم ارتقاء آمادگی‌های دفاع کشور تأکید کردند.

سرلشکر باقری در این دیدار صمیمانه طی سخنانی اظهار داشت: به‌فضل الهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه ارتش غیرتمند تحت منویات و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، در یک روند پرشتاب و هماهنگ، در مسیر تقویت روزافزون سپر دفاعی کشور در عرصه‌های زمینی، دریایی و هوا و فضا، حرکت جهادی و انقلابی دارند و دشمنان را از هرگونه ماجراجویی علیه میهن اسلامی برحذر داشته‌اند.

در این دیدار سرلشکر موسوی نیز با اظهار خرسندی از تعاملات و هماهنگی‌های جاری در روابط کاری و مأموریتی بین ستادکل نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش در تعالی معنوی و ارتقاء سطح معیشت کارکنان و تعمیق هماهنگی و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های دفاعی و به‌طور خاص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای انجام موفق و مقتدرانه مأموریت‌های محوله در اولویت‌های ارتش قرار دارد.

گفتنی است 30 مرداد سال جاری، امیر سرلشکر ستاد دکتر سید عبدالرحیم موسوی توسط مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به سمت فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها