کنایه سنگین مهاجم گل گهر به مهدی رحمتی + عکس

کنایه سنگین مهاجم گل گهر به مهدی رحمتی + عکس
شنبه 18 شهريور 1396 - 14:10

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت:من بعد از گل عدد 7 را نشان دادم چون هفتمین گلم را به استقلال زده‌ام.

العالم - ایران / ورزشی

محمد غلامی در خصوص بازی با استقلال  گفت: بازی خوبی بود و تیم ما هم خوب بازی کرد. ما دوست داشتیم ببریم و می‌خواستیم با حمایت تماشاگران‌مان به مرحله بعد صعود کنیم اما استقلال از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد.

وی در خصوص اینکه استقلال در زمین چمن مصنوعی خوب ظاهر نشد، گفت: شرایط زمین ما خوب نبود ولی قرار است در نیم‌فصل یک چمن مصنوعی خوب از کشور آلمان بیاورند. به نظرم استقلال مقابل ما خوب کار نکرد ولی ما در حد لیگ برتر بازی کردیم و استحقاق برد را داشتیم.

غلامی گفت: به نظر من روی حسن‌زاده پنالتی شد و من این را به رحمتی هم گفتم البته رحمتی اعتقاد داشت که پنالتی نبود ولی داور نظرش این بود که باید پنالتی می‌گرفت.

وی تأکید کرد: خیلی وقت بود رحمتی ندیده بودم و در طول بازی مرتب حرف می‌زدیم در آخر بازی هم به سمت داور رفتیم و در مورد پنالتی حرف زدیم.

غلامی در خصوص شادی بعد از گلش گفت: من عدد ۷ را نشان دادم چون ۶ گل تا قبل از این بازی به استقلال زده بود و این هفتمین گل بود. خوشبختانه ۶ گل هم به پرسپولیس زده‌ام و این لطف خدا به من بود.

وی در خصوص اینکه آیا گل‌گهر می‌تواند به لیگ برتر صعود کند، گفت: ما نیم‌نگاهی به جام حذفی داشتیم ولی حالا تمام فکرمان در لیگ یک است. آخر بازی با منصوریان حرف زدم چون به او مدیون هستم و او بود که من را به تیم ملی در زمان افشین قطبی دعوت کرد و از او تشکر کردم.  منصوریان به من گفت که در ۳۴ سالگی طوری بازی می‌کنی که مثل جوان‌ها می‌مانی. من هم از او تشکر کردم و امیدوارم که بتوانم به همین شیوه ادامه بدهم.

منبع: فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها