حمله غافلگیرانه نیروهای یمن به مزدوران سعودی

حمله غافلگیرانه نیروهای یمن به مزدوران سعودی
جمعه 31 شهريور 1396 - 03:13

خبرنگار شبکه العالم از یمن گزارش کرد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با حمله غافلگیرانه به پایگاه مزدوران سعودی در منطقه الطلعه در استان نجران سعودی خساراتی به آنان وارد کردند.

به گزارش خبرنگار شبکه العالم این حمله در حالی انجام شد که  یگان هایی از ارتش یمن و کمیته های مردمی روز پنجشنبه درعملیات های متعدد مواضع مزدوران در "حریب نهم"، "الخانق"، "القتب"، "یام"، "القرن"، "النهدین" و "تباب العیاش" را مورد حمله قرار داده و ده ها تن از آنها را به هلاکت رسانده یا مجروح کردند.

پس از این حمله مزدوران متجاوز سلاح و ها تجهیزات خود را رها کرده و پا به فرار گذاشتند. ارتش یمن این سلاح ها را غنیمت گرفت.

در استان الجوف نیز با حمله سنگین ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران سعودی در "المصلوب"، "المتون"، "خب" و "الشعف"، خسارت های سنگینی به مزدوران متجاوز سعودی وارد آمد.

یک منبع نظامی یمنی صریح کرد که نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی همچنین با حمله غافلگیرانه به مواضع مزدوران در منطقه "التبه الغربیه" در "وادی وقز" در شهر "المصلوب"، تعدادی از آنها را به هلاکت رسانده یا مجروح کردند.

با حمله نیروهای یمنی به مواضع مزدوران سعودی در مناطق "الفیض" و "الورش" در شهر "المتون" تعدادی از آنها را کشته یا مجروح کردند.

ارتش و کمیته مردمی یمن همچنین با حمله به مواضع مزدوران در منطقه "صبرین" در شهر "خب و الشعف"، تلفات سنگینی به آنها وارد کردند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها