کاهش بیمه اربعین به مبلغ ۱۶ هزار تومان

کاهش بیمه اربعین به مبلغ ۱۶ هزار تومان
يکشنبه 30 مهر 1396 - 07:35

رئیس ستاد مرکزی اربعین از کاهش بیمه اربعین به ۱۶ هزار تومان خبر داد. حسین ذوالفقاری دیروز با اشاره به نشست روز شنبه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نشست خوبی با اعضای کمیسیون عمران برگزار شد که امیدوارم این نشست‌ها تداوم یابد و از کمک‌های مجلس در این زمینه برخوردار شویم.

العالم- ایران/ سیاسی 

به گزارش خانه ملت، رئیس ستاد مرکزی اربعین با بیان این که وظیفه ستاد اربعین قیمت‌گذاری و نرخ‌گذاری نیست، افزود: تلاش می‌شود نرخ‌ اربعین نسبت به نرخ‌هایی که به صورت عادی در طول سال از مردم برای سفر به عتبات عالیات دریافت می‌شود مانند بیمه و خدمات سرپایی هلال‌ احمر پایین‌تر باشد. هم اکنون هلال احمر از افرادی که به طور عادی به عتبات مشرف می‌شوند، 16 هزار تومان دریافت می کند که در ایام اربعین تا حدود پنج هزار تومان تقلیل یافته است البته ستاد اربعین در این زمینه نرخ‌گذاری نکرده است.

 

ذوالفقاری با اشاره به این که بیمه افرادی که در طول سال به عتبات عالیات مشرف می‌شوند 22 هزار تومان است، ادامه داد: این رقم هم اکنون تا مبلغ 16 هزار تومان کاهش یافته بنابراین تلاش شده است هزینه سفر به اربعین کاهش یابد و رسالت ستاد مرکزی اربعین همین است. این موضوع که مطرح می‌شود چرا این مبالغ دریافت می‌شود، باید دید این ارقام در طول سال چه میزان است.

 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها