در آستانه آغاز عملیات علیه داعش؛

هزاران اطلاعیه بر فراز مناطق القائم و راوه عراق توزیع شد

هزاران اطلاعیه بر فراز مناطق القائم و راوه عراق توزیع شد
چهارشنبه 3 آبان 1396 - 11:10

جنگنده های ارتش عراق امروز چهارشنبه در چارچوب آماده سازی برای آغاز عملیات علیه گروهک تروریستی داعش و آزادسازی مناطق القائم و راوه در غرب این کشور؛ هزاران اطلاعیه را برای مردم این دو شهر توزیع کردند.

العالم - عراق

خبرنگار شبکه العالم به نقل از ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق گزارش داد: واحد ویژه جنگ روانی ارتش عراق امروز چهارشنبه با هواپیما برای مردم دو شهر راوه و القائم و مناطق اطراف آن در غرب عراق، اطلاعیه توزیع کرد.

بنا بر این گزارش، هواپیماهای عراقی، هزاران اطلاعیه را بر فراز راوه و القائم از توابع استان الانبار و مناطق اطراف آن در غرب عراق در نزدیکی مرز سوریه توزیع کردند.

در بیانیه ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق آمده است: این اطلاعیه‌ها به مردم می‌گوید که از نقاط تمرکز عناصر تروریستی داعش دور شوند و کسانی که فریفته شده و سلاح دست گرفته‌اند،‌ سلاح را بر زمین بگذارند و داعش را فورا ترک کنند.

احمد الاسدی، سخنگوی الحشد الشعبی پیشتر گفته بود که برای آزادسازی تکمیلی شهرهای القائم، راوه و صحراء در غرب استان الانبار در آمادگی کامل به سر می بریم و منتظر تعیین وقت مناسب برای آغاز این عملیات از سوی فرمانده کل نیروهای مسلح هستیم.

از آغاز اشغال دو شهر القائم و راوه در نزدیکی مرز عراق با سوریه توسط عناصر گروهک تروریستی داعش بیش از سه سال می گذرد. این دو شهر به عنوان آخرین پایگاههای تروریست های داعش در عراق به شمار می آیند.

221

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها