قابلیت خاص اینستاگرام!

قابلیت خاص اینستاگرام!
يکشنبه 7 آبان 1396 - 18:39

اینستاگرام دو ویژگی مهم را به شبکه خود افزود که کاربران می‌توانند با دریافت ورژن ۲۰ اپلیکیشن موبایل این شبکه اجتماعی از آن‌ها استفاده کنند.

العالم - گوناگون / فضای مجازی

مهمترین قابلیت جدید اینستاگرام سوپرزوم (Superzoom) است که می‌تواند بعد از فعال شدن،به صورت خوکار یک ویدیوی از نمای نزدیک (کلوز آپ) مهیج ایجاد کند.

با پخش یک صدای خاص بیش از پیش به هیجان این ویدیو در اینستاگرام افزوده خواهد شد.گزینه سوپرزوم در اینستاگرام را بعد از دریافت به‌روزرسانی جدید این اپلیکیشن،در کنار گزینه بومرنگ مشاهده خواهید کرد. می‌توان از هر چیزی اعم از انسان، حیوان و یا اشیا یک سوپرزوم درست کرد. بعد از ایجاد ویدیو می‌توان آن را در استوری بارگذاری و یا برای سایر دوستان از طریق دایرکت ارسال کرد.

دو قابلیت جدید اینستاگرام در استوری از آنجایی که چند روز بیشتر تا هالووین باقی نمانده است، دومین قابلیت جدید اینستاگرام افزوده شدن تعدادی فیس فیلتر جدید و مربوط به این جشن است.

با توجه به این جشن، تمامی فیس فیلترهای جدید ترسناک هستند!می‌توانید با استفاده از آن‌ها خود را تبدیل به یک شبح، یک زامبی و یا دیگر موجودات وحشتناک کنید. جدیدترین نسخه اندروید این اپلیکیشن را از Google Play Store و جدیدترین نسخه آی او اس آن را از App Store دریافت کنید.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها