تخریب کامل تنها بیمارستان سرپل ذهاب

تخریب کامل تنها بیمارستان سرپل ذهاب
دوشنبه 22 آبان 1396 - 04:13

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی از تخریب کامل تنها بیمارستان سرپل ذهاب درپی زمین لرزه اخیر خبرداد.

العالم - ایران

فرهاد تجری در گفت و گو با میزان گفت: اخبار ناشی از اعلام تعداد کشته شدگان زلزله اخیر در منطقه سر پل ذهاب مورد تایید نیست چرا که بسیاری از خانواده‌ها مدعی هستند که تعدادی از افراد خانواده شان در زیر آوار‌ها مدفون شده اند.

وی افزود: طبق مشاهدات صورت گرفته، تنها ۱۵ تن از افرادی که جان خود را از دست داده اند از آشنایان من بوده اند.

نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی از تخریب بیمارستان شهدای سر پل ذهاب خبرداد و تصریح کرد: بیماران و پرسنل این بیمارستان در پی زمین لرزه اخیر، در زیر آوار ساختمان مدفون شده و امکان ارائه خدمات از جانب این مرکز وجود ندارد.

تجری ادامه داد: به دلیل بسته شدن جاده و همچنین تخریب بیمارستان، اکنون امکان امدادرسانی در این منطقه وجود نداشته و مردم خود به طور داوطلبانه برای کمک به شهروندان آسیب دیده اقدام کرده اند.

وی از قطعی برق در منطقه سرپل ذهاب خبرداد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر با قطعی برق، نبود امکانات پزشکی، کمبود نیرو‌های امدادی و تجهیزات پزشکی رو به رو بوده و امیدوار هستیم با باز شدن مسیر، امکانات در اختیار افراد آسیب دیده قرار گیرد.

نماینده مردم سر پل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نیرو‌های ارتش در محل حادثه تصریح کرد: نیرو‌های ارتش برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شده و امدادرسانی در منطقه را آغاز کرده اند.

تجری ادامه داد: استان‌های معین کرمانشاه نیز امکانات خود را به سمت شهر‌های آسیب دیده هدایت کرده و به دنبال برطرف کردن نیاز‌های شهروندان هستیم.

وی افزود: به دلیل قطعی برق و تاریکی هوا، اکنون امکان امدادرسانی هوایی در منطقه وجود ندارد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها