کره شمالی ترامپ را مجازات می کند

کره شمالی ترامپ را مجازات می کند
چهارشنبه 24 آبان 1396 - 17:38

یک نشریه ارگانی کره شمالی امروز چهارشنبه گزارش کرد که این کشور صبورانه اقدامات ضد پیونگ یانگ دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا را دنبال می کند و او را مجازات خواهدکرد.

العالم - آسیا

ایرنا -- روزنامه 'رودونگ سینمون' ارگان حزب حاکم کار در مطلبی آورده است که ترامپ در سفر ماه جاری میلادی به کره جنوبی در مدت دو روز اقامت از هیچ توهینی به این کشور و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی خودداری نکرد.

روزنامه می نویسد که او در جریان سخنرانی 35 دقیقه ای خود در پارلمان کره جنوبی نزدیک به 22 دقیقه را وقت حمله کردن به نظام و رهبر کره شمالی کرد.

رودونگ سینمون تصریح کرده است که اهانت های وی به رهبر کره شمالی و این کشور قابل بخشش نیست و این اقدام ترامپ در واقع اعلام جنگ هسته ای به پیونگ یانگ است.

روزنامه به اظهارات ترامپ در روزهای گذشته اشاره کرده و آورده است که او از زمانی که روی کار آمدن بسیاری از اصول را زیر پا گذاشته و هر چه در توان داشته برای توهین به کره شمالی و فشار علیه این کشور در عرصه اقتصادی و حقوق بشر بکار گرفته است.

کره شمالی تاکید کرده است که این کشور صبورانه تا آخر سیاست ها و راهبردهای خصمانه ترامپ برضد پیونگ یانگ را دنبال می کند و او را به مجازات می رساند.

رسانه های گروهی کره شمالی ضمن انتقاد گسترده از ترامپ سیاست های ضد پیونگ یانگ وی را اعلام جنگ اتمی تلقی کرده و آورده اند که او باید بخاطر اعلام براندازی ونابودی کره شمالی و ظالم خواندن رهبر این کشور به مجازات برسد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها