انتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویر

انتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویر
يکشنبه 27 اسفند 1396 - 11:54

اتباع روسیه در کشورهای آسیای مرکزی از صبح امروز با حضور در پای صندوق‌های رای در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شرکت کردند.

العالم - اروپا

از صبح امروز ده ها هزار نفر از اتباع روسیه که در کشورهای آسیای مرکزی به سر می‌برند، در شعبات اخذ رای حضور یافتند تا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور کاندیدای مورد نظر خود انتخاب کنند.

به منظور تامین حضور فعال اتباع روسیه در کشورهای منطقه، در قزاقستان 17 شعبه، در قرقیزستان 6 شعبه، در تاجیکستان 6 شعبه، در ترکمنستان 5 شعبه و در ازبکستان 3 شعبه ایجاد شده است.

بنابر اطلاع وزارت امور خارجه روسیه بیشترین اتباع این کشور در منطقه در قزاقستان حضور دارند که تعداد آنها به بیش از 73 هزار نفر می‌رسد.

کمسیون مرکزی انتخابات روسیه تعداد افراد واجد شرایط رای این کشور را 108.9 میلیون نفر عنوان کرده و همچنین گفته است که 1.8 میلیون نفر در خارج از این کشور به سر می‌برند.

در انتخابات امروز ریاست جمهوری روسیه 8 نامزد حضور دارد که مطرح ترین آنها «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور فعلی این کشور می‌باشد.

فارس

تصاویر بیشتر

انتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویرانتخابات ریاست جمهوری روسیه در آسیای مرکزی + تصاویر
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها