پیشنهاد عجیب شفر برای زمان بازی با پرسپولیس

پیشنهاد عجیب شفر برای زمان بازی با پرسپولیس
شنبه 16 تير 1397 - 20:41

اعتراض باشگاه استقلال مبنی بر زمان برگزاری بازی سوپرجام باعث ورود وزیر ورزش و جوانان به این موضوع شده است.

العالم _ ایران / ورزشی

باشگاه استقلال تهران همچنان اصرار دارد دیدار سوپرجام فوتبال باشگاه های ایران در تاریخ ۲۹ تیرماه برگزار نشود. دیداری که بین پرسپولیس، قهرمان هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و استقلال تهران قهرمان جام حذفی انجام خواهد شد.

وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان پایتخت از مدیران باشگاه درخواست کرده است تا تمام تلاش خود را برای تعویق یا لغو این دیدار انجام دهند. شفر فشردگی بازی های تیمش در لیگ‌برتر و لیگ قهرمانان آسیا را دلیلی بر این موضوع عنوان کرده است.

از این رو سیدرضا افتخاری مدیرعامل پس از اینکه جلساتش با مسئولان سازمان لیگ فوتبال نتیجه‌ای را برای شفر در برنداشت سراغ وزیر ورزش و جوانان رفت تا از طریق مسعود سلطانی‌فر بتواند این دیدار حساس بین دو رقیب سنتی فوتبال پایتخت را به تعویق بیندازد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران باوجود جلب نظر مثبت وزیر ورزش برای گفتگو با مسئولان فدراسیون، با مقاومت سازمان لیگ و اصرار این سازمان به برگزاری بازی در همان تاریخ ۲۹ تیرماه مواجه شده است. 

وینفرد شفر که بازی در این تاریخ را به صلاح تیمش نمی داند، حتی در نشست با مسئولان سازمان لیگ توصیه کرد دیدار سوپرجام بین هفته های هفدهم الی نوزدهم لیگ برتر برگزار شود! این درخواست هم با پاسخ منفی سازمان لیگ همراه بوده و مسئولان برگزاری مسابقات تاکید کرده اند سوپرجام بدون حتی یک روز تعویق برگزار می شود.

مهر

 

زمان بازی سوپرجام سرخابی ها اعلام شد

 

 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها