بن سلمان قرآن را به خاطر پسر عموهایش تحریف می کند

بن سلمان قرآن را به خاطر پسر عموهایش تحریف می کند
دوشنبه 7 بهمن 1398 - 19:56

تلاش های محمد بن سلمان، ولی عهد عربستان برای جلب دوستی و عرض ارادت به دونالد ترامپ، و صهیونیسم بین الملل و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تمامی ندارد.

العالم - در گوشی

بن سلمان برای جلب حمایت ترامپ و صهیونیست ها از حکومت سعودی، از هیچ بذل و بخششی دریغ نمی کند؛ از پرداخت یک تریلیون دلار به ترامپ گرفته تا مشارکت فعالانه و گسترده در طرح "معامله قرن" به منظور حذف کامل مسأله فلسطین و تشویق به عادی سازی روابط با صهیونیست ها.

وی در این راه حتی از تعرض به حساس ترین اصول و عقاید اسلامی فروگذار نکرده است.

پس از آنکه آل سعود به صهیونیست ها اجازه دادند از "املاک و دارایی های خودشان"! در خیبر در مدینه منوره دیدار کنند و نزدیک مزار پیامبر (ص) پرسه بزنند و در دلشان بگویند "دیدید برگشتیم"، این بار نبوغ بن سلمان در خوش خدمتی به صهیونیست ها طور دیگری نمایان شد طوری که خود صهیونیست ها هم تصور نمی کردند؛ بن سلمان این بار اجازه داد قرآن طوری تحریف شود که متناسب با روایت تورات باشد.!

کارشناسان پرده از نسخه عبری شده قرآن کریم برداشتند.

این نسخه توسط مجتمع چاپ و نشر قرآن کریم ملک فهد در مدینه منوره منتشر شده است و 300 مورد تحریف علنی در خود دارد.

بارزترین این تحرف ها ذکر عبارت "معبد" یهودی به جای مسجد الاقصی در ترجمه معانی سوره اسراء است. در ترجمه این سوره، اشاره ای به نام حضرت محمد (ص) و عیسی علیه السلام نشده است و حضرت ابراهیم پدر اسحاق و یعقوب ذکر شده و نامی از اسماعیل برده نشده است.

برخی دیگر از کارشناسان میزان تحریف قرآن را بیش از 300 مورد ذکر کرده اند؛ از جمله اینکه ترجمع سوره های قرآن مثل تورات به صورت بند به بند ترجمه شده است و از نظر سیاسی نیز متناسب با اعتقادات یهود ترجمه شده است.

وقتی که این خبر فاجعه بار را درباره تحریف قرآن کریم توسط بن سلمان خواندم یاد کتاب "تاریخ آل سعود" نوشته شهید ناصر السعید، افتادم. سازمان جاسوسی عربستان این کتاب را در سال 1979 از بیروت ربود و به عربستان برد و آن را در اسید حل کرد. برخی نیز می گویند این کتاب را از درون بالگرد به دریا انداختند. شهید السعید در این کتاب با دلایل و اسناد غیر قابل انکار ثابت کرده بود که آل سعود از بقایای یهودیان خیبر هستند.

به نظر می رسد که همخونی در میان آنها و یهودیان غیر قابل انکار است وگرنه چنین شباهت و همگرای عجیب و غریب بین آل سعود و آل صهیون را چگونه می توان توجیه کرد؟

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها