کرونا| مرگ ۳۶۸ انگلیسی در ۲۴ ساعت گذشته/ هشدار درباره افزایش قربانیان

کرونا| مرگ ۳۶۸ انگلیسی در ۲۴ ساعت گذشته/ هشدار درباره افزایش قربانیان
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399 - 19:42

وزارت بهداشت انگلیس از مرگ ۳۶۸ فرد دیگر در اثر ابتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

العالم - اروپا

به گزارش «دیلی میرور»، مقام‌های بهداشتی بریتانیا نسبت به وضعیت حساس و خطرناک این کشور در اثر افزایش تلفات ویروس کرونا هشدار دادند.

وزارت بهداشت انگلیس روز یکشنبه اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 368 مورد مرگ‌ومیر بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های این کشور رخ داده است کهاز این تعداد 336 نفر در انگلیس، 14 نفر در ولز و 18 مورد در اسکاتلند بودند.

با احتساب موارد مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در انگلیس طی 24 ساعت گذشته، شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور طبق آمارهای رسمی تا این لحظه به 20 هزار و687 نفر رسیده است.

کارشناسان سلامت هشدار دادند ممکن است تا پایان سال جاری میلادی آمار مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در این کشور به عدد 100 هزار برسد.

این درحالی است وزارت بهداشت انگلیس فقط آمار مبتلایان فوت شده در بیمارستان‌ها را به عنوان آمار رسمی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در این کشور منتشر می‌کند و به همین دلیل آمار واقعی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در انگلیس بسیار بیشتر برآورد می‌شود.

روز چهارشنبه گذشته نشریه انگلیسی «فایننشال تایمز» با استناد به آمارهای دفتر ملی آمار انگلیس (ONS) فاش کرد که با احتساب بیمارانی که خارج از بیمارستان‌های این کشور بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته‌اند، شمار قربانیان ویروس کرونا در انگلیس به بیش از 41 هزار نفر می‌رسد.

تسنیم

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها