انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی‌ها نبود/ تظاهرات‌ مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد

انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی‌ها نبود/ تظاهرات‌ مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد
يکشنبه 11 خرداد 1399 - 21:31

سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که تظاهرات‌ها در آمریکا ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد.

العالم _ یمن

محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که تظاهرات گسترده ای در آمریکا کشور دموکراسی دروغین آغاز شده است که در اعتراض به نژاد پرستی و وحشی گری رژیم حاکم بر این کشور است.

وی افزود: اعتراضات آمریکا ماهیت حقیقی نظام حاکم بر این کشور را نشان داد و ثابت شد که این کشور هیچ وقت کشور آزادی نبوده است.

عبدالسلام گفت: تا زمانی که یک رژیم نژاد پرست بر این کشور حاکم است آزادی در این کشور وجود نخواهد داشت و این رژیم فقط نژادپرستان قاتل تولید خواهد کرد.

به دنبال افزایش ناآرامی‌ها در مناطق مختلف ایالات متحده آمریکا پس از قتل یک سیاه‌پوست آمریکایی، در چندین شهر این کشور مقررات منع آمد‌و‌شد اعمال شده است.

عصر روز شنبه (بامداد یکشنبه به وقت تهران) صدها نفر از تظاهرات‌کنندگان آمریکایی در هر یک از شهرهای «مینیاپولیس»، «لس آنجلس»، «نیویورک»، «واشنگتن»، «شیکاگو» و تعدادی دیگر از شهرهای این کشور، با وجود اظهارات تهدید آمیز ترامپ در خصوص استفاده از «قدرت نظامی نامحدود» علیه معترضان، دست به تظاهرات زدند.

این اعتراضات در حالی ادامه دارد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا از زمان شروع اعتراضات تاکنون چندین بار به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم معترضان را تهدید کرده است.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها