جهاد اسلامی: تجاوز ائتلاف سعودی علیه یمن در راستای خدمت به صهیونیستهاست

جهاد اسلامی: تجاوز ائتلاف سعودی علیه یمن در راستای خدمت به صهیونیستهاست
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 18:10

نماینده جهاد اسلامی در دیدار با سفیر یمن دردمشق با تاکید بر اینکه تجاوز ائتلاف سعودی علیه یمن در راستای خدمت به دشمن صهیونیستی است گفت که نبرد سیف القدس ملت‌های آزاده را برای حرکت به سمت آزادی قدس متحد کرد.

العالم - فلسطین اشغالی

«عبدالله صبری» سفیر یمن در دمشق در دیدار با «اسماعیل السنداوی» معروف به ابومجاهد نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سوریه بر حمایت یمن از مقاومت تا آزادسازی قدس تاکید کرد.

به گزارش شبکه المسیره، نماینده جهاد اسلامی در این گفت وگو ضمن شرح تجاوز دوازده روزه رژیم صهیونیستی به غزه و پاسخ مقاومت به آن تاکید کرد که مقاومت توانست معادله بازدارندگی در رویارویی با دشمن ایجاد کند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در سوریه تاکید کرد که تجاوز ائتلاف سعودی علیه یمن نیز در راستای خدمت به پروژه دشمن صهیونیستی است.

ابومجاهد نبرد سیف القدس را از بهترین نبردها توصیف کرد و گفت: این نبرد گروه‌ها را در محور دفاع از قدس متحد کرد و حتی فلسطینی‌های داخل سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ را نیز با غزه و کرانه باختری همراه کرد.

سفیر یمن در دمشق نیز به نوبه خود تاکید کرد که ملت فلسطین و گروه‌های مقاومت همه ملت‌های آزاده را در دفاع از آرمان فلسطین متحد کرد.

او با بیان اینکه آرمان فلسطین به فضل دلاورمردی مقاومت و پایداری آن زنده شد، گفت: این نبرد تحولی بزرگ را رقم زد و امیدها برای حرکت به سمت نبرد بزرگ را زنده کرد و قدس امروز از هر زمان دیگری نزدیک‌تر است.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه (۲۰ اردیبهشت- ۱۰ می) و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد و تا بامداد روز جمعه پیش (۳۱ اردیبهشت) ادامه یافت.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها