در پی شهادت نیروهای حشد الشعبی مطرح شد؛

درخواست حکیم برای عملیات‌های پیشدستانه جهت پیشگیری از حملات تروریستی

درخواست حکیم برای عملیات‌های پیشدستانه جهت پیشگیری از حملات تروریستی
شنبه 30 مرداد 1400 - 14:06

در پی شهادت ۴ تن از اعضای حشد شعبی عراق در درگیری با تروریست‌ها،‌ رئیس جریان حکمت ملی عراق خواستار طراحی عملیات‌های پیشدستانه برای جلوگیری از حملات تروریستی داعش شد.

العالم - عراق

به نقل از دفتر جریان حکمت ملی عراق، عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی شهادت نیروهای حشد شعبی در حمله تروریست‌های داعش در منطقه الطارمیه در شمال بغداد را تسلیت گفت و خواستار طراحی عملیات‌های پیشدستانه برای جلوگیری از حملات تروریستی داعش شد. متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله وانا الیه راجعون
خبر شهادت و زخمی شدن شماری از قهرمانان حشد الشعبی در حمله تروریست‌های داعش در منطقه الطارمیه در شمال بغداد موجب تأثر فراوان شد.

خود را در غم خانواده‌های این شهدا شریک می‌دانیم و بر ضرورت تأمین امنیت این مناطق براساس برنامه‌های استوار امنیتی و حملات پیشدستانه به تروریست‌ها برای جلوگیری از تکرار این‌گونه حوادث تلخ تأکید می‌کنیم.

از خداوند متعال می‌خواهیم که شهدا را مشمول رحمت واسعه خود قرار دهد و در بهشت برین جای دهد و به خانواده‌هایشان صبر و اجر و به مجروحان حادثه شفای عاجل عنایت فرماید.

در جریان حمله جمعه شب عناصر داعش به مقر تیپ ۱۲ سازمان حشد شعبی عراق در مجاورت منطقه طارمیه در شمال بغداد درگیری‌هایی میان دو طرف رخ داد که در نتیجه آن ۴ تن از جمله جانشین فرمانده تیپ ۱۲ به شهادت رسیده و ۸ تن مجروح شدند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها