وزیر دفاع بازگشت ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت

وزیر دفاع بازگشت ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت
شنبه 20 شهريور 1400 - 18:18

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به فرمانده کل ارتش، انجام موفقیت آمیز طولانی‌ترین ماموریت دریانوردی ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش را به وی تبریک گفت.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

در متن پیام امیر سرتیپ محمدرضا قرآیی آشتیانی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش آمده است: بازگشت غرور آفرین و مسرت بخش ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از طولانی‌ترین سفر دریانوردی موجب غرور و عزت نیروهای مسلح به ویژه ارتش سرافراز و پرافتخار کشورمان شد.

در ادامه این پیام آمده است: فرزندان غیور و دریادل ارتش با همت، روحیه انقلابی و جهادی و تفکر راهبردی خود با طی ۱۳۳ روز دریانوردی بدون توقف و پهلوگیری در بنادر و اسکله‌های دریایی با حضور در دورترین نقاط دریایی از مرزهای کشورمان و گذر از آبراه‌ها و تنگه‌های حیاتی و استراتژیک و پشت سر گذاشتن اقیانوس‌های پرتلاطم توسط ناوشکن تمام ایرانی سهند و ناوبندر مکران، با افتخار در برابر همه تحریم‌های ظالمانه و خودخواهانه دشمنان ایران عزیز ایستادند و یک بار دیگر، غرور و عزت ایرانی-اسلامی خود را در معرض دید همگان قرار دادند.

وزیر دفاع در این پیام تاکید کرد: اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان در دریاهای دوردست و شرکت در مراسم سیصد و بیست و پنجمین سالگرد نیروی دریایی روسیه با ناوشکن ایرانی سهند که حاصل تلاش و دانش بومی جوانان غیورمان در صنایع دریایی، دفاعی و دانشگاهی است، از دیگر نقاط قوت این ماموریت خطیر بود که غرور ملی را برانگیخت.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع ، سرتیپ آشتیانی در پیام خود آورده است: اینجانب کسب این افتخار بزرگ را به محضر مبارک فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، ملت شریف ایران، آحاد کارکنان نیروهای مسلح و به ویژه همرزمان خدوم و پرتلاشم در نیروی دریایی ارتش و خانواده های صبور و محترم ایشان صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها