تمجید فعالان یمنی از دستاوردهای اخیر ارتش یمن

تمجید فعالان یمنی از دستاوردهای اخیر ارتش یمن
جمعه 2 مهر 1400 - 19:23

پس از پیروزی های اخیر ارتش و کمیته های مردمی یمن در محور شبوه و مارب و آزادسازی اکثر شهرهای استان مارب و نیز موفقیت ارتش در آزادی دیگر مناطق باقیمانده در استان البیضا در جریان عملیات "فجر الحریه"، کاربران شبکه های اجتماعی با راه اندازی هشتگ هایی تحت عنوان "مارب آزاد می شود" و "عملیات فجر الحریه" به دستاوردهای ارتش واکنش نشان دادند.

العالم ـ یمن

پس از بیحان و حریب، روز گذشته شهر العبدیه در مارب تحت کنترل ارتش و کمیته های مردمی درآمد. نیروهای مسلح یمن همچنین بخش های گسترده ای از شهر الجوبه در استان مارب را آزاد کردند. از سوی دیگر نیروهای یمنی آزادی برخی مناطق باقیمانده از استان البیضا را تکمیل کردند و القاعده و داعش را از مواضع اصلی خود در یمن به بیرون راندند.

یمنی ها در فضای مجازی تاکید کردند: چیزی نمانده است که مارب که در 120 کیلومتری شرق صنعا واقع است، به طور کامل آزاد شود و این علاوه بر شبوه که در جنوب صنعا قرار دارد.

"ابراهیم الاشقص" توییت کرد: در ساعات اندک آتی شهر مارب و جبل مراد و وادی عبیده و الجوبه به آغوش میهن و به آغوش جمهوری یمن باز می گردند و این به لطف خدا و خردمندی رهبران و مردان با ایمان یمنی است.

"منصور عایش سعید" نوشت: این اردوگاه الخشینه در مارب است که از متجاوزان و مزدوران آزاد می شود.

"د.عدی" توییت کرد: به جز مرکز شهر مارب و جبل مراد و بخش هایی از جوبا و شهر الوادی الصحراویه دیگر منطقه ای در دست مزدوران باقی نمانده است. این در حالی است که دلاورمردان ارتش و کمیته های مردمی 10 شهر از مجموع 14 شهر استان مارب را تحت کنترل درآوردند.

"محمد عمران" نوشت: دلاورمردان ارتش اردوگاه ام ریش در شهر الجوبه را آزاد کردند. این دومین اردوگاهی است که طی ساعات اندک گذشته به دست نیروهای مسلح یمن سقوط می کند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها