عملیات "ربیع النصر" پایگاههای اجتماعی یمن را درنوردید

عملیات
يکشنبه 25 مهر 1400 - 23:14

هشتگ #ربیع النصر پس از اعلام یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در اجرای عملیات ربیع النصر و آزادی کامل  5 بخش شبوه و مارب ، در یمن ترند شد.  

العالم داغهای مجازی

مردم یمن بانزدیک شدن به مناسبت سالروز میلاد مبارک پیامبر اکرم ص که در تاریخ امت اسلامی مهم است ، در کنار این مناسبت طعم پیروی هایی را چشیدند به گونه ای که نیروهای مسلح توانست عملیات ربیع النصر را در دو استان مارب و شبوه اجرا کرده و به همه اهداف خود برسد.

یحیی سریع گفت : نیروهای مسلح بر ادامه انجام وظیفه جهادی خود تا توقف تجاوز و لغو محاصره و تحقق آزادی و استقلال تاکید دارند.

سریع تاکید کرد :این عملیات به آزادسازی بخشهای عسیلان،بیحان و عین در استان شبوه و العبدیه و حریب با بخش هایی ازالعبدیه و حریب با بخش هایی از الجوبه و جبل مراد در استان مارب منجر شد به گونه ای که حدود 3200 کیلومتر مربع در این عملیات آزاد شد.

فعالان شبکه های اجتماعی از این پیروزی ها ابراز شادی کردند به گونه ای که فضای توییترنیز مملو از این شادی شد . فعالان تاکید کردند نیروهای مشترک یمن توانست در مقابل قدرت های ائتلاف متجاوز مورد حمایت آمریکا به پیروزی دست یابد.

فعالان با اشاره به نزدیک شدن زمان آزادسازی مارب آن را پیام محکمی برای دولت آمریکا و نوچه های سعودی و اماراتی و مزدورانش دانستند که مفهومش خدمت به شهروندان و آزادی انان از تروریست هاست.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها