رهبر انصارالله: دشمنان با اختلاف‌افکنی در پی تسلط بر مردم یمن هستند

رهبر انصارالله: دشمنان با اختلاف‌افکنی در پی تسلط بر مردم یمن هستند
دوشنبه 8 آذر 1400 - 23:08

رهبر انصارالله گفت که دشمنان با فتنه‌افروزی و اختلاف‌افکنی بین مردم یمن، در پی تسلط بر آنان هستند و ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی نیز جنایت وحشیانه‌ای در الحدیده مرتکب شدند.

العالم _ یمن

سید عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن شامگاه امروز دوشنبه میزبان یک هیأت از قبایل استان البیضاء بود.

وی افزود: ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی استان البیضاء را هدف قرار داد و مردم آن آسیب دیدند.

وی تصریح کرد، نشستها و دیدارهایی که بین مردم یمن صورت می‌گیرد، تصویر واقعی برادری، همکاری و توافق ملت یمن را نشان می‌دهد.

رهبر انصارالله با بیان اینکه فرصت برای تقویت همکاری، صلح اجتماعی، امنیت و ثبات در البیضاء فراهم شده است، خاطر نشان کرد، دشمنان با فتنه‌افروزی و اختلاف‌افکنی بین مردم یمن، در پی تسلط بر آنان هستند.

الحوثی ادامه داد: «خواستار تقویت صلح عمومی و حل مشکلات مربوط به اختلافات است... خواستار همکاری حکومت و جامعه برای ارائه خدمات هستیم».

وی به مسئله بیرون راندن انگلیس استعمارگر از خاک یمن اشاره و تأکید کرد که روز ۳۰ نوامبر، صفحه روشنی در تاریخ یمن است. این تاریخ، روز استقلال یمن از استعمار انگلیس بوده است.

رهبر انصارالله درباره جنایتهای ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی هم گفت که جنایت این ائتلاف در «الحدیده، وحشی بودن آن را نشان داد؛ به ویژه زمانی که یک جنین را از شکم مادرش خارج کردند و یک خانواده فقیر را هدف قرار دادند».

الحوثی در پایان گفت که قتل اسرا نیز یک جنایت شنیع است که با همه قوانین در تضاد است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها