با حضور در میان معترضان بغداد؛

سخنگوی نُجَباء: مردم بحرین به جرم «استبداد ستیزی» اعدام و تبعید می‌شوند/ سکوت غرب و سازمان ملل در مقابل جنایت‌ها

سخنگوی نُجَباء: مردم بحرین به جرم «استبداد ستیزی» اعدام و تبعید می‌شوند/ سکوت غرب و سازمان ملل در مقابل جنایت‌ها
شنبه 25 دی 1400 - 09:47

الشَمَّری در جمع مردم معترض بغداد به تصمیم رژیم سعودی با انتقاد از استاندادهای دوگانه کشورهای غربی و سازمان ملل در تعریف حقوق بشر، تصریح کرد: مردم بحرین به علت بیان حقیقت و استبداد ستیزی؛ اعدام، تبعید و سلب تابعیت می‌شوند.

العالم - عراق

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نُجَباء در ایران، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء عصر دیروز جمعه ۲۴ دی‌ماه در جمع معترضان بغدادی به تایید حکم اعدام دو جوان بحرینی از سوی آل‌سعود اظهار داشت: ما امروز درحالی سخنانی از سوی استکبار جهانی در خصوص حقوق بشر می‌شنویم که کشورهای غربی در برابر بزرگ‌ترین جنایت‌های مرتکب شده در حق ملت بحرین و یمن سکوت می‌کنند.

مهندس «نصر الشَمَّری» با اشاره به کشتار هزاران شهروند بی‌گناه یمنی در سایه سکوت رسانه‌ای استکبار، تصریح کرد: گناه مردم بحرین جز گفتن کلمه حق در برابر استبداد چیست که اینگونه با کشتار، اعدام و تعدی مواجه می‌شوند؟

وی با اشاره به معیارهای ادعایی غرب در خصوص آزادی حق انتخاب، افزود: چگونه به خاندان‌هایی اجازه داده می‌شود بیش از صد سال بر مردم حکومت کنند؟ خاندان‌هایی که مخالفان و افراد غیرهم‌نظر با خود را بازداشت، اعدام و تبعید کرده و سلب تابعیت می‌کنند.

سخنگوی نُجَباء با بیان اینکه "سازمان ملل و شورای امنیت در قبال اتفاقات بحرین و یمن کاری از پیش نبرده‌اند"، خاطرنشان ساخت: نباید فریب رسانه‌های غربی را خورد؛ چراکه این رسانه‌ها برای بزک کردن چهره استکبار جهانی ایجاد شده است. همچنین که سازمان ملل و شورای امنیت را باید موسسه‌های آمریکایی - صهیونیستی دانست.

وی در پايان افزود: اگر همه دنیا جنایت‌ها علیه مردم بحرین و یمن را از یاد ببرند، شيعیان عراق، ایران و لبنان هرگز آن را فراموش نکرده، در کنار برادران خود خواهند ایستاد و صدای رسای آن‌ها خواهند ماند.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها