وزیر دفاع یمن: ذخایر سلاح های راهبردی کشور برای ده ها سال کافی است

وزیر دفاع یمن: ذخایر سلاح های راهبردی کشور برای ده ها سال کافی است
شنبه 4 تير 1401 - 23:02

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن گفت: ذخایر سلاح های بالستیک و راهبردی کشور برای جنگی ده ها ساله کافی است.

العالم - یمن
بنابر گزارش شبکه المسیره یمن، سرلشکر محمد ناصر العاطفی روز شنبه افزود: ما با صلحی موافقیم که منافع عالی ملت یمن و عزت و استقلال کشور را تامین کند.

وی بیان کرد: به متجاوزان و در راس آن ها نظام های سعودی و امارات اعلام می کنیم که دست از سر یمن بردارند و نیروهای مسلح یمن را تحریک نکنند زیرا نیروهای مسلح ما می داند کسانی که تاکنون درس نگرفته اند را چگونه ادب کنند.

العاطفی گفت: اگر دشمن به نصیحت های جدی و صادقانه یمنی ها گوش نکند باید خود را سرزنش کند زیرا ما مسئول ناشنوا بودن گوش های آن ها و مسئول سرسپردگی آن ها به پایتخت های غربی و صهیونیستی نیستیم.

وی از متجاوزان خواست به نصیحت های چند باره رهبر انصارالله گوش دهند و معنای ان را درک کنند و دست از سر ملت یمن بردارند و گرنه پشیمان می شوند.

وزیر دفاع یمن گفت: اگر آن ها به نصیحت های صادقانه گوش ندهند، کاری می کنیم که فریاد و زاری آن ها دنیا را پر کند و در این صورت پشیمانی سودی ندارد و هیچ کسی نمی تواند آن ها را از ضربات کوبنده ما نجات دهد.

وی افزود: بانک اهداف خود در عمق کشورهای متجاوز به یمن را به روز کرده ایم و در صورتی که دست از تجاوز و محاصره برندارند، آن ها را شگفت زده خواهیم کرد.

العاطفی اضافه کرد: صنایع نظامی و مهندسان نظامی شبانه روزی برای تقویت و گسترش ذخایر موشک های بالستیک راهبردی و پهپادهای دقیق و کارآمد برای نبردی طولانی تلاش می کنند.

وی گفت: به دشمن و دنباله روهای آن نصیحت می کنیم که در پی سنجش میزان صبر ما نباشند زیرا ما می توانیم ضربات دردناکی را به آن ها وارد کنیم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها