نخست‌وزیر ارمنستان: ۴۹ سرباز در درگیری‌ها کشته شدند

نخست‌وزیر ارمنستان: ۴۹ سرباز در درگیری‌ها کشته شدند
سه شنبه 22 شهريور 1401 - 12:40

ساعتی بعد از تاکید مقام‌های جمهوری آذربایجان بر تلفات این کشور طی درگیری‌ها با ارمنستان، نخست‌وزیر ارمنستان شمار کشته‌های طرف ارمنستانی در این درگیری‌ها را اعلام کرد.

العالم_آسیا

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان تلفات این کشور طی درگیری‌های شدید شامگاه دوشنبه (دیشب) با جمهوری آذربایجان را اعلام کرد.

منابع رسانه‌ای در ایروان خبر دادند، نخست‌وزیر ارمنستان در پارلمان این کشور حضور یافت و برای قانونگذاران این کشور درباره درگیری‌های شدید با جمهوری آذربایجان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نیکول پاشینیان در پارلمان ارمنستان اعلام کرد که ۴۹ سرباز ارمنستانی در جریان درگیری‌های شامگاه دوشنبه (دیشب) کشته شدند.

به گفته نخست‌وزیر ارمنستان، نظامیان جمهوری آذربایجان شب گذشته به مواضع ارمنستان حمله کردند. نیکول پاشینیان با بیان اینکه درگیری مرزی ادامه دارد، تصریح کرد که شدت درگیری‌ها کاهش یافته است.

تاکید نخست‌وزیر ارمنستان بر کشته شدن ۴۹ نیروی نظامی این کشور در شرایطی انجام شده که پیش از این وزارت خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد که درگیری‌های شب گذشته از نیروهای نظامی ارتش این کشور تلفات گرفته است.

وزارت خارجه جمهوری آذربایجان در بیانیه خود بدون اشاره دقیق به تعداد تلفات این کشور، نیروهای نظامی ارمنستان را عامل آغاز این درگیری‌ها خوانده بود

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها