حمله نیروهای مقاومت فلسطین به خودروی نظامیان صهیونیست

حمله نیروهای مقاومت فلسطین به خودروی نظامیان صهیونیست
چهارشنبه 23 شهريور 1401 - 07:55

گردان‌های شهدای الاقصی بامداد امروز (چهارشنبه) از حمله به خودروی نظامیان صهیونیست در شمال شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری خبر داد.

العالم ـ فلسطین اشغالی

بنابر گزارش الجزیره، گردان‌های شهدای الاقصی اعلام کرد که به یک خودروی نظامیان صهیونیست در نزدیک ایست بازرسی الجلمه واقع در شمال شهر جنین حمله کرده است.

رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند، در تبادل آتش بین ارتش این رژیم و نیروهای فلسطینی در نزدیکی ایست بازرسی الجلمه ۲ فلسطینی زخمی شدند.

پیش تر «رونن بار» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) از افزایش ۳۰ درصدی تیراندازی در کرانه باختری علیه صهیونیست‌ها خبر داده بود.

به گزارش ایرنا، رژیم صهیونیستی هم اکنون به شدت نسبت به متشنج شدن اوضاع در کرانه باختری در ترس و وحشت بسر می‌برد و برای به کنترل درآوردن اوضاع در منطقه تمام تلاش خود را می‌کند.

در همین خصوص بنی گانتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته اظهار داشت که این رژیم به حملات خود علیه کرانه باختری شدت خواهد بخشید و شمار نیروهایش را در این منطقه افزایش خواهد داد.

به نوشته رسانه‌های گروهی فلسطینی، شهرک صهیونیست نشین "کرمی تسور" چندی پیش از سوی چند فلسطینی هدف تیراندازی قرار گرفت و همچنین پست ایست بازرسی "عطاره" واقع در شمال رام الله با بمب‌های دست ساز هدف حمله قرار گرفت.

پربیننده ترین خبرها