پیام دبیر کل حزب الله لبنان به صهیونیست های اشغالگر؛ از همان راهی که آمدید بازگردید

شنبه 8 بهمن 1401 - 21:24

کاربران شبکه های اجتماعی ویدئویی از عملیات قهرمانانه امروز (شنبه) در قدس اشغالی و سخنان دبیر کل حزب الله لبنان را درباره هدف مقاومت در فلسطین اشغالی منتشر کردند.

العالم - لبنان

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در این ویدئو می گوید: پیام روشن و صریح مقاومت آن است که عملیات جهادی در فلسطین اشغالی به صهیونیستهایی که از نقاط مختلف جهان برای اشغال فلسطین آمده اند، تاکید می کند که فلسطین برای آنها سرزمین شیر و عسل نیست بلکه سرزمین مرگ و خسارت و خون است. اسرائیلی های اشغالگر باید به همراه خانواده های خود از هرجا که آمده اند، به همانجا بازگردند. این هدف مقاومت و پیام مقاومت در فلسطین است.

صبح امروز (شنبه) محمد علیوات نوجوان 13 ساله فلسطینی در شهرک سلوان دست به عملیات تیراندازی زد که طی آن دو شهرکنشین مجروح شدند. این در حالی است که شب گذشته نیز "خیری علقم" جوان فلسطینی در عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی، 8 صهیونیست را کشته و 12 صهیونیست دیگر را زخمی کرد.

این دو عملیات پاسخی به جنایت روز پنجشنبه (6 بهمن ماه) اشغالگران علیه فلسطینیان در جنین و انتقام خون شهدای جنین بود؛ نظامیان صهیونیست روز پنجشنبه در یورش به جنین 9 فلسطینی از جمله یک زن سالمند را به شهادت رساندند و 20 نفر دیگر را نیز زخمی کردند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها